Kaip pasakyti, ar bėgimo takelis yra nusidėvėjęs

Nustatant, ar jūsų bėgimo takelis yra nusidėvėjęs, gali būti paini, jei nežinote, ko ieškoti. Diržai, pvz., Kietėjantys kraštai, spalvos pasikeitimas, vangus diržų judėjimas arba laisvas “slydimo” jausmas gali būti ženklai, kuriuos diržas reikalauja išlaikyti. Kad užtikrintumėte, ar reikia dėvėti diržą, dėl susidėvėjimo, turite tiksliai žinoti, ką ieškoti ir kokius bandymus atlikti. Reguliari priežiūra ir pakeitimai užtikrins saugumą jums ir kitiems vartotojams ateinančiais metais.

Atjunkite tavo bėgimo takelį. Atlaisvinkite bėgimo takelį, kad galėtumėte vizualiai patikrinti ir pajusti vidinius ir išorinius diržų paviršius. Nuimkite atsuktuvą, kuris suprojektuotas taip, kad atitiktų įtempimo ritininius varžtus. Šis įtempimo volelis yra įspaustas į bėgių kelio juostos galą. Pasirenkami varžtai abiejose bėgimo bėgių kelio juostos pusėse, esančiose šalutiniame bėgių kelio krašte. Atlaisvinkite abu varžtus sukdami atsuktuvą prieš laikrodžio rodyklę. Venkite atlaisvinti varžtus per daug, jūs norite, kad jie būtų tik pakankamai laisvi, kad galėtumėte slankioti ranką į diržą, kad patikrintumėte, ar nėra nusidėvėjimo, ir kad galėtumėte vizualiai patikrinti diržo apačią.

Jausitės abiejų diržo pusių. Jūs ieškote jokių požymių, kad diržas gali patirti netolygų dėvėjimąsi, taigi, jei jūs pajusite pernelyg gilumą tose vietose, kur vaikščiodami, jūsų diržas turi būti pakeistas. Be to, jei jaučiate bet kokį sustingimą, pjaustymą, įtvarą ar bet kokią kitą reikšmingą deformaciją, tai yra požymių, kad diržas yra pažeistas ir turėtų būti pakeistas.

Nurodykite siūlę, kur diržas buvo prijungtas. Tai paprastai yra įstrižinė siūlė, kurią galite vizualiai identifikuoti. Patikrinkite, ar juostos paviršiuje nėra jokių nusidėvėjimo požymių. Jei kraštai trina ar išsiskleidžia, reikia pakeisti diržą. Laisvos siūlės gali išsipūsti ir gali sukelti didelę žalą arba kelti pavojų vartotojui. Vykdykite ranką ant siūlės apačioje diržo, jausitės dėl bet kokio požymio, kad siūlės gali būti dėvimi, nusidėvėję ar kitu būdu Atskirai.

Pažiūrėkite į diržo viršuje ir apačioje esančią spalvą, kad galėtumėte parodyti pernelyg didelį susidėvėjimą. Tai dažnai atrodo kaip juodos arba tamsios spalvos dryželiai. Jei reikia, naudokite žibintuvę, kad galėtumėte patikrinti diržo apačią.