Jei mano keliai įtrūkimai, kai aš pritūpęs, yra kažkas, kad aš galėčiau jį padėti?

Kraštovaizdis ar popping keliai gali būti skausmas labiau nei medicinos problema, ypač kai pritūpęs prie tvoros ar lenkimas. Jūsų keliai yra išdėstyti kremzlės pagalba, kad padėtų sušvelninti jūsų kelio sąnarius ir užtikrintų plokštesnį jungtį, kai jis lankstytas ir išplėstas. Laimei, yra keletas papildų ar vaistų, kuriuos galite vartoti, kad padėtų sušvelninti kelio iškylėjimą, kad sumažintų šį erzina per tam tikrą laiką. Pasitarkite su savo gydytoju, prieš pradėdami vartoti bet kokius papildus, skirtus ligų gydymui.

Pasak MayoClinic.com, gliukozominas yra vaistų papildo pavyzdys, kuris gali būti naudojamas padėti sumažinti kelio sąnario simptomus, dažnai susijusius su osteoartritu. Tačiau, kaip rodo svetainė, yra mažai dokumentais pagrįstų įrodymų, kad gliukozaminas tikrai padeda atstatyti kremzlę jūsų išsišokusio kelio. Gliukozaminas yra natūralus jūsų kūno sudėtyje esantis junginys, kuris padeda jūsų kremzlės stipresnį ir sunkesnį, kad būtų galima papildomai palaikyti ir minkštinti, sėdėdamas prie tvarto, šokinėjant, važiuojant ir vaikštant.

Kitas papildymas, kurį galite imtis, kad potencialiai sumažintų bendrus pasirodymo simptomus, yra chondroitinas. Pasak Merilendo medicinos centro, chondroitinas yra kita molekulė, natūraliai atsirandanti jūsų kūne, ir įrodyta, kad ji padeda atkurti kremzlę, prarastą tokiomis ligomis kaip osteoartritas. Naudojant kartu su gliukozaminu, simptomai gali būti toliau mažinami per tam tikrą laiką ir reguliariai papildomai vartojami.

Pasak “Dale Gordon”, “ND”, “Alive.com”, žuvų taukai gali būti naudojami, kad būtų lengviau sutepti kremzlę jūsų sąnariuose. Kaip teigia Gordonas, “esančios žuvų aliejuose esančios svarbios riebalų rūgštys moduliuoja degradacinių ir uždegiminių veiksnių, kurie sukelia kremzlių sunaikinimą per artritą, išraiška ir aktyvumas”. Šis uždegimas ir kremzlės skilimas gali sukelti, kad kai tvarto ar lenkimo metu jūsų keliuose garsiai atsibunda ar atsitraukia.

Gordon taip pat teigia, kad papildų, tokių kaip mėlynių ir vynuogių sėklos, vartojimas gali padėti papildyti maistines medžiagas jūsų kelio sąnario kremzlėje, kitaip prarandant osteoartritą. Juodmedis padidina kraujo pritekėjimą prie mažų arterijų ir kraujagyslių, esančių aplink jūsų kremzlę, kuris gali padėti išlaikyti jūsų sąnarių maistingąsias medžiagas. Grapeseed yra stiprus antioksidantas, kuris gali padėti užkirsti kelią uždegimui jūsų sąnariuose, kuris taip pat gali sukelti plyšimą ar skausmą jūsų kelio.

Taip pat gali būti sunkesnės sveikatos būklės ar sužalojimo požymis, kai jūsų kelio sąstingis, o dažniausiai – bendras simptomas, susijęs su kelio kremzlės skilimu ar skysčio susiliejimu. Pavyzdžiui, “Cedars-Sinai” medicinos centras teigia, kad kelio iškilimas ar įtrūkimai kartu su skausmais, kai pritūpęs tvartas, gali būti kelių sąnario lūžio požymis. Kruopštus jūsų kelio sąnario tyrimas tinkamai diagnozuoja iškilusio triukšmo šaltinį ir nustato, ar tolesnis gydymas yra būtinas.

Gliukozaminas

Chondroitinas

Žuvies taukai

Mėlynių ir vynuogių sėklos

Apsvarstymai