Saldumynai, kurie sukelia sinusinių problemų

Tam tikri maisto produktai gali paveikti žmones įvairiais būdais. Jei turite alergiją šiems maisto produktams, simptomai gali būti bėrimas ir padidėjęs liaukų uždegimas. Kai kurie maisto produktai gali sukelti panašių reakcijų daugumoje žmonių. Kalbant apie tam tikrų saldumynų valgymą, jūsų sinusai gali turėti problemų, nesvarbu, ar esate jautrus produktams, ar ne.

Apžvalga

Sinusines problemas, tokias kaip alergijos ir infekcijos, gali sukelti įvairūs maisto ir aplinkos veiksniai. Keturios sinuso ištraukos yra sujungtos su nosine per kaulų struktūras. Gleivių nutekėjimas iš šios srities pašalina toksinus ir kitus organizmo iš jūsų kūno. Kai šie kanalai užsikrečia arba užsikemša, jie negali išpilti gleivių, padidėja kraujagyslės, sukelia spaudimą vietovei. Tai gali nutikti, jei turite reakciją į valgį, kurį valgėte.

Ledai ir virpesiai

Kai kurios savybės leduose, rapsuose ir kituose saldumynuose gali sukelti sinusinio uždegimo ir problemų. Pasterizuoti pieno produktai gali sukelti alergines reakcijas ir sukelti grūstis. Be to, laktozė, kuri yra pieno saldumynų cukrus, ir rafinuotas cukrus gali pakenkti jūsų imuninei sistemai ir sukelti sinusų infekcijas. Kai kuriems žmonėms gali atsirasti sinu vartojimo problemų, neatsižvelgiant į pieno produktų riebalų kiekį.

Šokoladas

Kakava, naudojama šokolado valymui, gali sukelti sinusų reakcijas. Kai kurie žmonės yra alergiški feniletilamino turinčiam ingredientui, kuris taip pat naudojamas kai kuriuose vynuose. Be to, dėl didelio cukraus kiekio mažose porcijose daugumos šokoladų dėl alerginės reakcijos gali išsivystyti nosies ertmės. Be to, pieno šokolade yra pieno produktų, o tiems, kurie yra labai jautrūs, sinusų sutrikimai gali pasireikšti nurijus.

Pyragaičiai

Tortų tipo saldumynai, pavyzdžiui, spurgos, slapukai ir saldus duona, yra rafinuoti miltai ir cukrus, kurie sustiprina candida augimą, grybelis, galintis sukelti sinusų infekcijas. Grybų augimas silpnina jūsų imuninę sistemą ir neleidžia sinusams tinkamai veikti. Pašalinus šiuos maisto produktus iš dietos, jūsų sistemai gali prireikti savaičių, kad jas pašalintų. Todėl, jei patiria sinusų sutrikimus, jums gali tekti palaukti, kol atleidžiami nuo simptomų.