Sąrašas džiovintų vaisių kalorijų

Džiovinti vaisiai yra geras vitaminų, mineralų ir skaidulų šaltinis ir gali būti įtraukti į sveiką mitybą. Tačiau bendras susirūpinimas yra kalorijų kiekis vienai porcijai džiovintose vaisiuose. Kai vaisiai džiovinami, jis tampa labiau koncentruotas maistinių medžiagų, kalorijų ir cukraus šaltinis. Todėl palaikydami savo porcijos džiovintų vaisių dydį patikrinkite padėsite kontroliuoti savo kalorijų kiekį. Be to, daugeliui rūšių džiovintų vaisių, kurie yra komerciniu požiūriu, yra pridėto cukraus. Jei žiūrėsite savo suvartojamą kalorijų kiekį, pabandykite ieškoti nespalvių veislių arba šiek tiek be cukraus.

Raisin Ration

1/4 puodelio razinų yra 108 kalorijos. Tas pats patiekalų dydis suteikia 1 gramą maistinių skaidulų, 6 procentus jūsų kasdieninio kalio kiekio ir 4 procentus jūsų dienos geležies. Razinos – tai geras, nešiojamasis “užkandis”.

Džiovintos spanguolės

Džiovintos spanguolės yra dar vienas skanus ir maistingas džiovintų vaisių rūšis. Dėka tik 85 kalorijų per 1/4 puodelio, džiovintos spanguolės yra šiek tiek daugiau pyragas ir mažiau saldžios nei razinos. Be to, 1/4 puodelio porcija iš džiovintų spanguolių suteikia 2 gramų skaidulų. Džiovintos spanguolės užpilkite į salotas, kad padidintumėte spalvą, tekstūrą ir skonį. Džiovintos spanguolės taip pat gali būti dedamos į kepinius arba jūsų ryto avižinius dribsnius, kad būtų galima saldumą.

Džiovinti obuoliai

Džiovinti obuoliai yra gana mažai kalorijų, palyginti su kitų rūšių džiovintų vaisių. Nesaldinti džiovinti obuoliai yra 52 kalorijos už 1/4 puodelio porcijos ir 2 gramai pluošto. Be to, džiovinti obuoliai suteikia jums 2 procentus jūsų kasdienių kalio poreikių ir 5 procentus savo dienos vario tikslinės normos už 1/4 puodelio.

Džiovinti abrikosai

Džiovinti abrikosai pakuoja daug mitybos į 1/4 puodelio, o tik 78 kalorijos porcijai. Su 2 g pluošto, 5 procentais savo kasdienio geležies kiekio ir 8 procentais jūsų kalio ir vitamino A tikslo, džiovinti abrikosai yra vaisius, kuriuos verta patikrinti. Padažykite susmulkintus džiovintus abrikosus į savo ryžių pļavą arba porą džiovintų abrikosų patiekite su keletą sūrio gabalėlių, kad gardaus užkandžiai, turintys daug skaidulų ir baltymų.

Pluoštinės pilstinės slyvos

Džiovintos slyvos turi 104 kalorijas už 1/4 puodelio. Slyvos yra susijusios su vidurių užkietėjimu ir dėl geros priežasties, nes 1/4 puodelio porcijos sudėtyje yra 3 gramai skaidulų. Be to, slyvos yra pakraunamos su vitaminu K, o vienos porcijos – 29 proc. Jūsų kasdienių poreikių. Užkepkite džiovintomis slyvomis arba pridėkite pjaustytų slyvų prie jūsų karštų pusryčių grūdų ar salotų.