Ar nėščioms moterims saugu apsaugoti nuo saulės?

Nėštumo metu jūs darote viską, ką galite padaryti, kad apsaugotumėte savo kūdikio sveikatą. Tai apima klausimą dėl vietinių produktų saugumo, tokių kaip apsauginės priemonės nuo saulės, dėl baimės, kad jie gali sukelti apsigimimus. Tačiau vengiant apsauginių nuo saulės priemonių gali būti daugiau žalos nei naudos. Apsaugos nuo saulės priemonė yra būtina visiems moterims, o reguliarus naudojimas gali padėti išvengti tamsių dėmių, susijusių su nėštumu. Vis dėlto venkite tam tikrų ingredientų, siekiančių apsaugoti saulę nėštumo metu.

Privalumai nėštumo metu

Amerikos Nėštumo asociacija rekomenduoja visoms nėščioms moterims apsaugoti nuo saulės nuo saulės nudegimo nuo 30 ar daugiau SPF. Apsaugos nuo saulės priemonės ne tik padeda apsisaugoti nuo priešlaikinio senėjimo ir odos vėžio, bet netgi gali padėti nėštumo metu susirgusių odos problemų. Saulės poveikis pablogina chiliazmą, būklę, kuri sukelia tamsius odos dėmes. UV spindulių apsauga su apsauga nuo saulės gali neleisti, kad šie pleistrai tamsėtų ir taptų labiau pastebimi.

Potenciali rizika

Daug skepticizmo dėl saulės priemonių naudojimo nėštumo metu atsiranda dėl galimo pavojaus, susijusio su retinoidais. Retinoidai yra vitamino A formos, naudojamos daugybėje be recepto odos produktų, įskaitant raukšles kremas ir apsaugos nuo saulės. Ant apsaugos nuo saulės poveikio etikečių retinoidai paprastai yra išvardyti kaip retinilo palmitatas. Nors šie ingredientai nebuvo moksliškai įrodyti, kad jie gali pakenkti vaisiams, susirūpinimą kelia tai, kad per didelis vitamino A kiekis per burną gali sukelti apsigimimus. Kyla klausimas, ar vietinės retinolio formos gali turėti tokį patį poveikį. Daug moterų nenori rizikuoti.

Bottom Line

Apskritai nuo saulės poveikio nauda yra didesnė už galimą riziką. Geriausias jūsų pasirinkimas gali būti apsauginis kremas, kuriame nėra retinolio. “BabyCenter” teigia, kad daugelis gydytojų rekomenduoja nėščioms moterims išvengti retinolio turinčių apsaugos nuo saulės, kad būtų saugu. Jei negalite nustatyti, ar preparate yra retinolio, kreipkitės į gydytoją.

Apsvarstymai

Apsauga nuo saulės nėra vienintelė apsauga nuo kenksmingų saulės spindulių, nesvarbu, ar esate nėščia. Dėvėkite skrybėlę ir akinius nuo saulės, kad apsaugotumėte savo veidą, ir padėkite apšvietimą į drabužius, kad padėtų atremti UV spindulius. Padarykite tą kelionę į paplūdimį anksčiau ar vėliau tą dieną, kad išvengtumėte saulės stipriausio, nuo 10 iki 16 val. Be to, pakartotinai naudokite apsaugines kremas kas dvi valandas arba po plaukiojimo ir rankšluosčių džiovinimo.