Ar turite baltymų kokteilius po didelio intensyvumo širdies?

Pratimai sukelia vitaminų ir mineralų išeikvojimą, taip pat ląsteles ir audinius, kuriems reikia tinkamų maistinių medžiagų, suskaidyti. Jei dalyvaujate intensyvaus sporto ar treniruočių metu, mityba atliks pagrindinį vaidmenį jūsų sveikatos ir sporto veikloje. Baltymų kokteiliai gali greitai ir lengvai pakartotinai pripildyti kūną. Aptarkite savo pratimų tvarką su savo gydytoju arba kvalifikuotu sveikatos priežiūros specialistu, kad nuspręstumėte, kokie baltymų milteliai jums suteikia mitybą, reikalingą išlaikyti savo našumą.

Pratimai fiziologija

Bet kokio tipo fizinio krūvio metu kūno fizinis stresas, priversti jį prisitaikyti prie stimulo. Ši adaptacija leidžia jums padidinti savo fizinę jėgą ir ištvermę, t. Y. “Įveikti formą”. Širdies ir kraujagyslių uždegimas, pvz., Važiavimas ar važiavimas dviračiu, padidina deguonies suvartojimą ir kalorijų bei glikogeno, kuris yra cukraus pirmtakas, metabolizmą. Remiantis Jeffo Galloway knygos “Veikia”, 15 minučių ar mažiau deginančių glikogeno parduotuves. Jei dirbate 90 minučių ar ilgiau, pradėsite deginti riebalų atsargas. Jūsų kūnas naudoja vitaminus, aminorūgštis ir kitus junginius, kad atliktų šiuos procesus, todėl šiuos maistinius elementus reikia pakeisti, siekiant palengvinti optimalų augimą ir gerinimą.

Baltymas

Baltymų randama mėsos, žuvies, pieno, kiaušinių, ankštinių daržovių ir sojos produktų. Jūsų organizmas gamina baltymus iš aminorūgščių, kurių dalis turi būti gaunama per maistą, kurį valgote. Baltymai yra geriausiai žinomi dėl savo svarbaus vaidmens kuriant raumenis. Pasak Youngwomenshealth.org, taip pat reikia plaukų ir odos augimo, palaikyti imuninę sistemą ir padėti išlaikyti deguonies kiekį kraujyje. Kiekvieną dieną baltymų kiekis priklauso nuo jūsų amžiaus ir veiklos lygio. ACEfitness.org teigia, kad rekomenduojamas baltymų suvartojimas sveikiems suaugusiesiems yra 0,8 g / kg kūno svorio arba 0,36 g / lb kūno svorio; ištvermingiems sportininkams reikia 1-2 gramų iki 1,6 g / kg kūno svorio.

Baltymų virpesiai

Populiarus su svorio keltuvais, baltymų kokteiliai suteikia lengvai absorbuotą baltymą, vitaminus ir mineralus miltelių pavidalu. Nors kratymuose trūksta daug naudos iš visos maisto rupybos, jie yra paprastas būdas keisti maistines medžiagas. Pelenai gali būti sumaišyti su pienu, vandeniu, jogurtu, vaisiais ir kitais maisto produktais, siekiant pagerinti gėrimo maistinę vertę. Išrūgų baltymų mišiniai lengvai virškinami, kaip ir ryžių baltymų milteliai. Kainų baltymas yra dar viena galimybė, kuri suteikia jums omega riebalų rūgščių, amino rūgščių, vitaminų, mineralinių medžiagų ir baltymų.

Tyrimai

Nors baltymai gali būti svarbūs raumenų formavimui, sportininkų racione vienodai svarbūs angliavandeniai. Tyrimai rodo, kad angliavandenių ir baltymų mišinys yra optimalus po treniruotės valgio. “Sporto medicinos” apžvalginiame straipsnyje aptarti angliavandenių ir baltymų požymiai tymų metu ir po jo. Angliavandeniai yra svarbi pooperacinės mitybos dalis. Straipsnyje teigiama, kad jie turi būti vartojami kuo anksčiau po fizinio krūvio ir visiško išgydymo, kad maksimaliai padidėtų raumenų glikogeno sintezė. Straipsnyje teigiama, kad baltymų pridėjimas prie angliavandenių papildo tam tikromis aplinkybėmis pagreitina raumenų glikogeno sintezę.

Apsvarstymai

Norint išlikti sveiki, palaikyti ar sukurti raumenis ir užkirsti kelią sužalojimui, labai svarbu tinkamai maitinti tiek prieš treniruotę, tiek po jo. Kadangi po intensyvaus treniruotės jūs negalite pajusti, kaip valgyti visą maistą, baltymų ar kitų sveikatos pakrančių yra perspektyvi alternatyva. Tyrinėkite baltymų virpesių rūšis ir įsigykite aukštos kokybės produktą. Pasitarkite su savo gydytoju ir pasirinkite vieną su angliavandenių ir baltymų deriniu, kad optimizuotumėte savo atsigavimą.