Greitas sultys ir visiškai pakeista maistas

Kiekviena dieta naudoja kitokį formatą, kad padėtų jums prarasti svorį ir pagerinti jūsų sveikatą. Dietos, pakeičiančios visą maistą, su iš anksto supakuotu maistu, barais ar purtomis, vadinamos “visiškai maistą pakeičiančios” dietomis. Priešingai, “sultys” sumažina maisto vartojimą vaisių ir daržovių sultysi nuo 5 iki 10 dienų. Kadangi kiekvienas dietos tipas turi unikalias savybes ir rūpesčius, prieš pradedant bet kokios rūšies dietą, kuri labai skiriasi nuo jūsų dabartinio gyvenimo būdo, būtina kreiptis į gydytoją.

Tikslai

Visiškas maitinimo atsarginių dietų teiginys, kad sumažina svorį pateikdami paruoštus tinkamai paruoštus valgius. Nuolatinis, išmatuotas svorio sumažėjimas yra maisto keitimo dietos tikslas. Priešingai, “juicingų” paštetai teigia, kad pagerina bendrą sveikatą pašalindami toksinus iš savo kūno, tuo pačiu tiekdami daugybę mikroelementų ir antioksidantų. Sunkiai pasibaigus kelioms dienoms sultys sumažina jūsų svorį, tačiau tai tik pageidautinas šalutinis produktas, o ne pagrindinis tikslas.

Trukmė

Sultys greitai trunka nuo penkių iki 10 dienų. Per šį laiką jūsų maistas yra griežtai ribojamas šviežių vaisių, daržovių ir žolelių sulčių. Tam tikros sultingų lazdos leidžia kasdien valgyti paprastą, krakmolingą daržovę, pavyzdžiui, saldžiųjų bulvių. Palyginus, maistą pakeičianti dieta tęsiasi tol, kol nepasieksite norimo svorio. Atsižvelgiant į konkrečią maistą pakeičiančią dietą, po kelių savaičių galite pradėti pakartotinai įdėti savo maistą.

Sultys pagimdė susirūpinimą

Sultys greitai įkvepia jūsų kūną vitaminais ir maistinėmis medžiagomis, bet siūlo keletą kalorijų ar baltymų. Norint tinkamai veikti, jūsų organizmui kasdien reikia mažiausiai 1200-1500 kalorijų, taip pat keliasdešimt gramų baltymų. Be šių gyvybiškai svarbių maistingųjų medžiagų, jūsų raumenys pradeda suskaidyti, praneša Lona Sandon, Amerikos dietologijos asociacijos atstovė. Be to, teiginys, kad sultys pasninkauja pašalina toksinus iš savo kūno, yra nepagrįsti. Sakramento gydytojas gastroenterologas Dr Nasiras Moloo sako: “Jūsų kūnas puikiai sugeba atsikratyti toksinų”.

Kepsnių keitimas

Jei dieta neapsiribos tam tikromis maistinėmis medžiagomis, pavyzdžiui, angliavandeniais, kiekviena maistą maistui pakeičiančioje dietoje bando įtraukti visą sveiką ir subalansuotą maistą. Tai taip pat reiškia, kad jūs vartojate visus priedus ir konservantus, reikalingus valgio mitybai sudėti į barą arba purtyti. Jautrumas specifiniams priedams, pvz., Nitratams ir benzenkarboksirūgščiai, gali sukelti nepageidaujamas reakcijas, nuo astmos iki galvos skausmo, praneša alergologas Dr. Adrianas Morrisas iš Londono Surrey Allergy Clinic.