Kaip gydyti candida albicans vaistažolių ir vitaminų

Candida albicans yra vaisingas grybas, paprastai vadinamas mielėmis. Jis gyvena gleivinėse, žarnose, makšties ertmėje ir tiesiojoje žarnoje. Nors tai ne visada yra žalingas, kandidozės perteklius gali sukelti mielių infekcijas, sinusų infekcijas, odos bėrimus, pieno ir virškinimo sutrikimus. Kaip ir bet kuriam infekcijos tipui, reikia laiko, kad atsikratytų mielių augimo kūno. Sekdami keletą pagrindinių žingsnių, įskaitant tam tikrų žolelių ir papildų priėmimą, galite pašalinti Candida albicans ir kovoti su būsimomis infekcijomis.

Mielių planas

Iš savo dietos pašalinkite saldžius maisto produktus, ypač perdirbtus miltus ir rafinuotą cukrų. Pirmasis žingsnis kovojant su candida ir kovojant su mielių infekcija yra pašalinti pagrindinį grybelių šaltinį. Tai apima visus saldainius, desertus, perdirbtus ir supakuotus maisto produktus, kurių sudėtyje yra daug cukraus ar angliavandenių, taip pat kolos ir vaisių sultys su cukrumi, kukurūzų sirupu ar kitais saldikliais. Nors laikina priemonė kovoja su infekcija, tai yra gera idėja mažinti bendrą cukraus kiekį, kad ateityje būtų išvengta protrūkių.

Kasdien vartokite probiotinį priedą, pvz., Lactobacillus acidophilus arba Bifidobacterium bifidus, kad kiaulytę užmuštų. Šis paprastas žingsnis turi būti nuosekliai vykdomas siekiant įveikti infekciją. Probiotikai yra skystos ir kapsulės formos, o jų galima rasti vietinėje natūralios sveikatos parduotuvės šaldytuve. Kadangi šiuose maisto papilduose yra gyvos bakterijos, vadinamos “draugiška” augmenija, jos visada turi būti laikomos šaldytos, todėl jas reikia vartoti kaip nurodyta. Jogurtuose ir kituose pieno produktuose taip pat yra natūralių sveikų bakterijų, tokių kaip acidophilus, ir jie gali būti mielių neturinčios dietos dalis.

Kasdien užterštą plotą nuvalykite atskiestu aukso ekstrakto ar arbatmedžio aliejumi. Keli lašai iš vienos žolelės gali būti pridedami prie vonios, sitz vonia ar dušo. Pasak Clayton koledžo “Natural Health Herb Reference Guide”, aukso žiedelių ir arbatmedžių aliejus natūraliai kova su daugybe grybų ir bakterijų, įskaitant Candida albicans. Žolininkai naudojasi šiais augalais kaip natūralūs antibiotikai ir sinusinių infekcijų, gleivinių infekcijų, makšties mielių infekcijų ir parazitinių infekcijų gydymui. Nevartokite arbatmedžio aliejaus viduje, nes jis gali būti toksiškas. Naudokite jį tik išorinėms infekcijoms, pvz., Pienui.

Išgerkite kasdienį vitamino C, B komplekso ir multivitaminų priedą, kurio sudėtyje yra daug mineralinių medžiagų, skirtų maitinti imuninę sistemą. Be to, kad maitina candida, dieta, kurios sudėtyje yra daug cukraus ir angliavandenių, taip pat naikina cinką, manganą, seleną, B vitaminus ir kitas maistines medžiagas, palaikančias imuninę funkciją. Tai sumažina kūno natūralią apsaugą nuo bakterijų ir grybelių, tokių kaip candida. Vadovaukitės produkto instrukcijomis arba pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu, kad gautumėte tinkamą dozę.