Kaip naudotis lufa kempine

Reguliariai plovimas padeda išlaikyti odą šviežią ir elastingą, o natūrali lūpų dažų kempinė suteikia puikų, be cheminių medžiagų, rankų pūtimą. Lufa skruberiai yra natūralūs pluoštai iš augalų “Luffa cylindrica”, ir jie gali būti gana standūs ir abrazyvūs, kai jie yra nauji. Jei planuojate praplauti veidą ir kūną, galbūt norėsite naudoti daugiau nei vieną kempinę. Pasirinkite sklandžią raištelę – vieną su smulkesniais pluoštais – savo veido ir kaklo, ir pasirinkite kietą lopšį jūsų kūno ir kojų. Prieš naudodami, pamirkykite plaušelius, kad įmirkytumėte naujas lovatis karštu vandeniu. Jei lova yra per stiprus, pamerkite ją karštu vandeniu ir pertraukite, iš pradžių nuvalydami sunkias vietas, pvz., Kojas ar kelius, kad padėtų sušvelninti plaušus.

Veido šveitimas

Švelniai talpinkite lovatiesį karštu vandeniu ir išspauskite jį, kad jį minkštintumėte prieš pradėdami naudoti. Pritaikykite savo veido šveitimo ar muilo pasirinkimą į manikiūną – naudokite nedidelę saują veido plauti arba skysčio muilą arba keletą kartų šluostykite muilu.

Kūno šveitimas

Švelniai nuplaukite veidą ir kaklą lūpas, perkelkite mažus ratus ant odos. Nedidelis slėgis tvirtai prispaudžiant, kad pašalintumėte negyvas odos ląsteles, nepažeisdami odos. Venkite akių vietos ir ypač jautrių sričių, tokių kaip apie nosį. Ypatingą dėmesį reikia skirti dekoravimui ir krūtinės sričiai.

Visiškai nuplaukite ir švelniai išdžiovinkite odą minkštu, švariu rankšluosčiu.

Taikyti muilą ar kūną plaukite rupesne lova. Valykite kūną, naudodamiesi žiediniu judesiu. Paspauskite tiesiog pakankamai sunkiai, kad atlaisvintumėte negyvas odos ląsteles. Be to, valant nuošliaužiančias odos ląsteles, masažo terapijoje kartais naudojama lova, skatina odą, skatina kraujotaką, kuri padeda vystytis naujoms odos ląstelėms.

Ypatingą dėmesį atkreipkite į kūno vietas, kurių kaklelis, kojos ir kojos yra grubios odos. Pakartotinai naudojant lovatiesį, šiose srityse sumažėja sausa oda arba bronzos pūslelinės, leidžiančios švelnesnę, lygausią odą paviršiaus. Naudokite minkštą rankšluostį, o ne lufą, kad išvalytumėte konkurso vietas.

Visiškai nuplaukite kūną ir minkštą rankšluostį nusausinkite. Norėdami išvengti bakterijų, pelėsių ar pelėsių augimo, išskalaukite lufą, išspauskite vandens perteklių ir pakabinkite jį sausai