Kaip tvarkyti nagų odeles

Netgi tiems, kurie nenori pasirinkti įprastų manikiūrų, būtina laikyti savo nagus švarus ir rūpestingas. Išvalyti, nulupti nagai atspindi gerą higieną ir skatina sveiką skaičių. Tačiau odelių negalima nugriauti, nes pjaustant odą gali padidėti infekcijos tikimybė ir pakenkti jūsų nagų sveikatai. Nesijaudinkite, vis tiek turite daugybę sveikų alternatyvų. Nors reikia vengti tiesioginio apsauginio ląstelių, esančių aplink jūsų nagų pagrindą, plyšimo, kai kurios pagrindinės nagų priežiūros procedūros gali padėti išlaikyti odelės lygumą ir pašalinti likusius neapdorotus taškus sveikesnėms rankoms ir nagams.

Įmirkykite nagus šiltu vandeniu maždaug penkias minutes, kad minkštintumėte vietą ir hidratuotų ląsteles. Taikyti nedidelį kiekį odelių valikliu nago dugno pagrindu – būtinai nenaudokite odos aliejaus ar kremo.

Nuleiskite užaugusias odeles su apvaliu odelių stūmikliu. Naudokite mažus apskritimus, kad masažuotumėte plotą ir švelniai pašalintumėte negyvas odos ląsteles, prilipusias prie nagų. Šis procesas švelniai masažins odeles į krašto kraštus, nepažeisdamas ląstelių ir nesudarys jūsų nagų pagrindo.

Nugarskite nagų buferį ant nagų pagrindo, kai stumdate odeles. Šis procesas švelniai pašalins likusius negyvus ląsteles ir padės atsirasti minkštesnei, atnaujintai odai.

Priklijuokite rankoms drėkinamąjį rankų kremą ir ypatingą dėmesį skirkite nagų ir odelių sričiai, kad hidratuotumėte ląsteles ir suteiktumėte rankoms minkštą, sveiką švytėjimą.