Natūralios žolės, kad atsikratytų vandens talpyklos

Diuretikai gali paskatinti inkstus išplovinti vandenį, taip sumažinant vandens sulaikymą ir edemą. Daugelis natūralių žolių gali veikti kaip diuretikai organizme. Nors žolės yra laikinas būdas palaikyti kūno sveikatą, būtinai pasikalbėkite su savo sveikatos priežiūros specialistu apie vaistažiedžių diuretikų vartojimą, ypač jei esate nėščia, maitinate krūtimi, vartojote vaistų ar turite rimtų sveikatos problemų .

Stiprus dilgėlės – žinomas mokslinis kaip Urtica dioica – yra mitybiškai tankus žolė su sutraukiančia, džiūvimo ir potencialiai diurezine veikla organizme. Meistras vaistažolių gydytojas ir natūropatinis gydytojas Michael Tierra rekomenduoja, kad krevetės lapų kremas arbata būtų diuretikais, kad išvalytų šlapimo takus ir neutralizuotų vandens susilaikymą ir uždegimą. Pasak Merilendo medicinos centro, vaistas nuo vidurio amžiaus buvo diuretikas, leidžiantis atsikratyti vandens pertekliaus, kartu su skausmingomis sąnarių gydymu, nors iki šiol dar nebuvo atlikta mokslinių tyrimų dėl dilgėlių kaip diuretikas.

Pasak Merilendo medicinos centro, kiaulpienę vietiniai amerikiečiai naudojo patinimui gydyti, o lapai šiandien naudojami kaip diuretikas edemai gydyti. Paprastasis kiaulpienis tradiciškai vartojamas esant tokioms sąlygoms, kurios gali padėti diuretikas, įskaitant aukštą kraujospūdį, kepenų ir inkstų ligas. 2009 m. Rugpjūčio mėn. “Alternatyvios ir papildomos medicinos žurnalas” paskelbtame tyrime buvo įrodyta, kad kiaulpienių ekstraktas padidina šlapimo išskyrimą žmonėms, ir tai rodo, kad jo naudojimas tradicinėje ir liaudies medicinoje kaip edemos priemonė yra moksliškai pagrįstas . Mokslininkai teigia, kad reikia daugiau ilgalaikių tyrimų, kad būtų galima nustatyti kiaulpienę kaip tinkamą farmacinių diuretikų alternatyvą.

Skrepliai, žinomi kaip Galium aparine, buvo naudojami liaudies medicinoje, siekiant gydyti edemą ir pašalinti skysčių perteklių. Žolininkas Susūnas Weedas siūlo naudoti šviežią skutikų tinktūrą, skirtą PMS simptomų, pvz., Švelnesnių krūtų, gydymui, taip pat palengvinti edemą dėl ciklų gebėjimo skatinti limfinę sistemą. Nebuvo atlikta patikimų mokslinių tyrimų dėl kirtiklių, tačiau natūropatinis daktaras Sharol Tilgner teigia, kad skutikai teigiamai veikia sulietus limfmazgius ir cistus, taip pat stimuliuoja šlapinimą, kad pašalintų kūno skysčių perteklių.

Žolelių diuretikus galima vartoti kaip šaltus ar šaltus arbatos, kad stimuliuotų šlapinimąsi, o tai gali padėti sumažinti patinimą ir edemą. Jie taip pat gali būti imami kaip tinktūra arba standartizuotas ekstraktas, skatinantis inkstus pašalinti skysčių perteklių ir atliekų kaupimąsi iš organizmo. Diuretikai dažniausiai būna džiovinami gamtoje, todėl juos atsargiai naudokite, jei turite per daug sausos odos ar gleivinių, nes jie gali pabloginti padėtį. Edema gali būti rimtos sveikatos problemos požymis. Todėl pasirenkant gydyti edemą vaistažolių diuretikais, būtinai dirbkite su kvalifikuotu gydytoju.

Svaigimas dilgėlinė, skatinanti šlapinimosi veiklą

Kiaulpienis, Premier vaistas diuretikai

Plyšiai dėl edemos

Greiti patarimai