Perforavimo maišo treniruotės planas

Bokso treniruotės su perforavimo krepšiu gali būti tokios intensyvios arba atsipalaidavęs, kiek norite. Valdydami savo pastangų lygį galite kontroliuoti gautus rezultatus. Štampavimas verčia jus įdarbinti raumenis rankose, pečių, nugaros, šerdies ir kojų, kad galėtumėte įveikti stiprų smūgį. Norėdami kuo geriau išnaudoti perforavimo maišelį treniruotę, sumaišykite savo streikus, mesti tinkamą techniką ir laikytis plano.

Pradedant

Kai esate patyręs perforatorius, jums nebūtinai reikia grąžinti save laikui bėgant į krepšį, tačiau pradedantiesiems reikia laikytis struktūrizuotų treniruočių, kad išvengtumėte nuovargio sumažinimo dėl bokso. Mesti pagrindinius štampus, tokius kaip šonkauliai, kryžiai, kabliukai ir viršutiniai laikikliai ant sunkiojo maišelio. Tipiškoje treniruotėje galite tris ar keturis dviejų minučių raundus laikyti maiše su viena minučia poilsio tarp raundų. Laikykitės savo tempo vidutinio sunkumo ir palaikykite hidrataciją.

Krepšelio sustiprinimas

Kai jaučiatės su keliais trumpais raundais saikingai, geriausias būdas padidinti jūsų treniruotės treniruotės treniruotės intensyvumą – ne padidinti raundų ilgį, o greitį ir jėgą, su kuria susidūrėte. Galite sulėtinti savo tempą, kad užbaigtumėte ilgesnį turą, tačiau galų gale jūs tikrai nesugeba pasiekti daug. Vietoj to, pabandykite nustatyti naują įrašą apie perforatorių kiekį, kurį jūs nusileidiate per kiekvieną dviejų minučių trukmę.

Maišymas aukštyn

Sunkusis krepšys gali sugerti įvairius streikus, tačiau tai nėra vienintelis krepšys, kurį galite naudoti bokso treniruoklių salėje. Galite įstrigti greito krepšio, pakabinti iš apskrito lentos, reflekso maišeliai, kurie yra pakabinami galvos aukštyje arba sferiniai sunkieji maišeliai, kurie leidžia jums dirbti dideliais apvalkalais. Lengvesni, greitesni maišai reikalauja daugiau techninių įgūdžių ir malonumo. Laikydami laiko šiems krepšeliams, jūsų smūgiai bus greičiau ir galingesni, todėl galėsite gauti sunkesnį ir efektyvesnį treniruotę, kai ateis laikas, kai šiluma pateks į sunkų krepšį.

Apsvarstymai ir atsargumo priemonės

Kiek laiko turėtumėte praleisti treniruotes ant maišų, priklauso nuo jūsų lygio ir tikslų. Atkreipkite dėmesį į savo kūną ir pailsėkite, kai to reikia. Nevykdykite intensyvaus turo eilės dienomis. Nepriklausomai nuo to, kaip įsitikinę, kad jaučiatės savo įtikinamu meistriškumu, nepaliekite maišelių, nenaudodami rankų ir dėvėdami treniruočių pirštines. Priešingu atveju padidinsite rankų ir riešų sužeidimo riziką.