Taisyklės ir strategijos

Greitas pikio futbolo žaidimas yra konkurencingas žaidimas, kuris dažnai yra mažas taškų skaičiavimas, nes krumpliastiebiai gali užšalti greitkelius, kurie pasiekia arba viršija 70 mylių per valandą. Be to, šie Ąsočiuose gali mesti stovus, lašus, kreivės kamuolius, slankiklius ir greičio pokyčius. Neįvykdyti pitching reiškia, kad skrydžiai yra aukščiausios kokybės, o treneriai dažnai nustato, kad vienas ar du vėlai gali reikšti skirtumą žaidime. Treneriai turi parengti strategijas ir turi žinoti taisykles, kad savo komandoms būtų suteikta galimybė konkuruoti.

Kadangi tiek daug žaidimų yra arti pabaigoje, tai komandos dažnai naudoja aukos burtą, siekdami paskatinti bėgiklius. Jei “leadoff” mėsa gali dirbti savo pagrindu tvirtuose žaidimuose su mažu taškų skaičiumi, tikėtis, kad kitas tešlas bandys paaukoti. Daugeliu atvejų aukos burtas bus išstumtas į pirmąją bazinę lauko pusę. Tai sunku žaisti teisingam pirmam bosininkui sustoti. Jei ji įkraunama ir pritraukia rutulį ant važiavimo, ji turės suktis visiškai aplink, kad būtų galima tiksliai mesti ant sekundės. Nors tai yra lengviau, kai kairysis pirmasis basemanas atlieka šį žaidimą, dažniausiai buvimas į pirmąją bazę yra veiksminga strategija.

Slap-hit techniką dažnai naudoja kairės rankos hitters prieš sunkiai mesti granulių. Kai naudojama slap-hit techniką, kairiajame tešte bandoma įbrėžti rutulį į skylę kairėje pusėje užtvankos tarp shortstop ir trečiojo baseman, o paleisti paleisti iš tešlos dėžės. Kai hitter sugeba tinkamai bendrauti su tokio tipo sūpyniu, labai sunku jį išmesti iš pradžių, nes ji turėtų greitai pradėti nuo tešlos dėžės.

Greitas žingsnis softball leidžia komandoms žaisti su 10 žaidėjų lauke. Papildomas “fielderis” beveik visada yra lauke, tačiau treneris gali pozicionuoti papildomą žaidėją visur, kur nori, tol, kol ji yra sąžiningoje teritorijoje. Vienintelis žaidėjas, leidžiamas blogoje teritorijoje, yra gaudytojas. Be to, paskirtas hitter gali būti naudojamas futbolo žaidime. Treneris gali pasirinkti paskirtą hitter vienam iš sričių. Skirtingai nuo beisbolo, paskirtas hitter neturi būti naudojamas šikšnosparniai vietoje ąsotis. Treneris gali pasirinkti paskirtą hitter arba leisti visiems pozicijos žaidėjams šikšnosparniai. Tačiau, jei komanda nenori pasirinkti paskirto hitter žaidimo pradžioje, ji negali nuspręsti naudoti vėliau žaidime.

Rutulių pristatymas į namų plokštelę turi būti nesudėtinga. Gaudyklėms neleidžiama vaikščioti atgal arba į šonus, kai pristatomas kamuolys. Pasukimas bet kuria kryptimi, išskyrus tiesiai prie namų plokštelės, laikomas “apgaulingu” ir šis pikis yra neteisėtas. Kratytuvai gali naudoti vėjo malūno judesį, kad galėtų pristatyti rutulį, tačiau krumpliarūromis leidžiama tik vieną sukimąsi su savo varomoji ranka.

Vėlyvoji strategija

Slap pataikyti

Žaidėjų skaičius

Pitching Motion