Kaip sustabdyti ausis

Šaltieji ar gripas, taip pat kitos medicininės problemos gali palikti ausų įsimylėjimus ir spaudimą. Būklė yra nepatogi ir gali sutrikdyti klausą, o kartais ir pusiausvyrą. Uždarytos ausys taip pat gali sukelti realų skausmą, kurį sunku sušvelninti. Šio tipo spūstis dažnai reikalauja gydymo, kad ligonis galėtų lengviau susirasti. Sužinokite, kokie metodai yra skirti problemai spręsti, norint sustabdyti jūsų ausis.

Nurykite kelis kartus, kad sumažintumėte spaudimą ausyse. Taip pat kramtykite dervos lazdą, kad pasiektumėte tą patį tikslą. Tai suteiks laikiną pagalbą tam tikroms ausų spaudimo formoms, tačiau, jei sergate infekcija, reikia imtis tolesnių veiksmų.

Paimkite karštą dują, kad garai galėtų atidaryti jūsų ausis. Dušo prieplaukimas prieš miegą gali padėti jums geriau miegoti, kai jums yra ausies užkietėjimas.

Naudokite karšto vandens buteliuką arba šildytuvą, kad galėtumėte šildyti ausis. Pakaitinkite šilumą į kiekvieną ausį, kad sumažėtų perkrovos.

Ieškokite komercinių ausų lašų, ​​kurie reklamuojami, kad būtų lengviau užsiimti ausimis. Šie lašai gali sėkmingai atverti ausį keletą valandų vienu metu.

Įsigykite antihistaminą iš savo vietos vaistinės. Šis vaistas gali padėti sumažinti užkimštų ausų simptomą. Vadovaukitės produkto etiketėje pateiktomis dozavimo instrukcijomis. Šis vaistas gali būti geriamasis antihistamininis preparatas arba nosies purškalas.

Pritaikykite vandenilio peroksido apdorojimą prie jūsų sustingo ausų. Sumaišykite ¼ vandeninio peroksido puodelio prie to paties kiekio šilto vandens. Ausų švirkštu naudokite pusę tirpalo vienai ausai. Atsigulkite ir palaukite penkias minutes, prieš pasukdami galvą, kad vaškas nutekėtų iš ausies. Pakartokite kitą ausų procedūrą.

Jei norite, kad netoleruotumėte per keletą dienų, naudokite dekongestaną, kad sumažintumėte ausies slėgį. Šis vaistas yra naudojamas ausyse, kurios yra peršalimo ar dusulio rezultatas.