Kaip sustiprinti pirštus

Statydami kumštines pirštus ir padidindami pirštą ir sugriebdami tvirtumą, daugybę valandų skausmo galite sutaupyti, atliekant veiksmus, tokius kaip styginių instrumentų grojimas ar laipiojimo laiptelių. “Callus” leidžia greičiau pasistūmėti, nes praleisite savo veiklos laiką, o ne slaugos skausmą. Vienas iš būdų sugriežtinti pirštus yra nuolat ir toliau dirbti su veikla, tačiau kai kurių sparčiųjų klavišų naudojimas gali sukurti kietas rankas per trumpesnį laiką.

Paspauskite pirštų galiukus į rievius, bet ne aštrus paviršius. Gitaros failai rodo, kad viena iš galimybių gali būti naudojama nešvari, suvyniota briauna aplink užplombuotą galią. Kita vertus, naudokite specialius muzikos įrangos tiekėjams skirtus “callus builders”. Tai paviršiai su mažų keterų eilėmis, kurios imituoja styginių jausmą ant ranka. Nenaudokite nieko, kas sumažins pirštus, bandysite sugriežtinti odą, o ne ją sunaikinti.

Praktiškai stumdami pirštus žemyn rankiniu rankiniu įrankiu, kad muzikantai galėtų sustiprinti jėgą. Įrankis tinka jūsų delne ir turi keturias atskiras pamokas, kurias prijungia spyruoklės, kurios užtikrina atsparumą. Nuspauskite ant kiekvieno kilimėlio pirštais, tarsi bandytumėte spausti gitaros stygas. Kai kuriuose įrankiuose yra pasirenkamų “callus builders” arba dirbate su statybininkais, kuriuos nusipirkote atskirai ir pritvirtinkite ant padėkliukų.

Valydami pirštus išvalykite alkoholiu kasdien. Drėkinamasis alkoholis išdžiūvo jūsų odą, galbūt padidindamas greitį, dėl kurio susidaro rausvas, sausas kūno formos paviršius. Nuplaukite pirštus su medvilnine tamponu, pamirkomu alkoholio sutraukimu, arba naudokite alkoholinius servetėles, kurias sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai naudoja jūsų odai išvalyti, prieš tai šūvėdami. Šie produktai yra prieinami daugelyje vaistinių.