Krūtinkaulio skausmas su pratimais

Pratimai yra naudingi širdies, plaučių, kaulų ir audinių sveikatai. Tačiau pratimai kartais gali sukelti nežinomų skausmų, kurie gali sukelti nepastebimų treniruoklius. Skausmas krūtinkaulio ar krūtinkaulio metu pratimo metu gali atsirasti dėl įvairių sąlygų ar sužalojimų. Nors dauguma problemų yra paprastos ir nekelia pavojaus gyvybei, visada pasitarkite su gydytoju, jei patiriate krūtinkaulio skausmą.

Costochondritis yra kremzlės, kuri supa jūsų krūtinkaulio, uždegimas. Pratimai ir sunkus kvėpavimas, kuris dažnai pratęsia pratimą, gali padidinti koshohondrito simptomus. Košohondrito simptomai gali kelti nerimą dėl to, kad jie imituoja širdies priepuolio simptomus, įskaitant skausmą ir švelnumą krūtinės kaulų srityje, skausmą kvėpuojant ar kosulyje ir sunkumą kvėpuoti. Pasitarkite su savo gydytoju, jei patiriate šias skausmas, nes costochondratas gali būti infekcijos rezultatas. Gydymas apima raumenis atpalaiduojančius ir priešuždegiminius vaistus.

Nenormalus sukimasis ir sukimasis, ypač pasisukantys pagrindiniai pratimai, gali sukelti jūsų krūtinkaulio srities trauktą raumenį ar sudaužytą kremzlį. Skausmas paprastai jaučiamas kartu su krūtinkaulio ir tendencija mažėti, kai jūs poilsio ir padidėja, kai dalyvaujate fizinės veiklos.

Krūtinkaulio lūžis gali atsirasti dėl krūvio metu treniruočių ar tiesioginio smūgio į krūtinę dalyvaujant kontaktiniuose sportuose. Dažni krūtinės lūžio simptomai yra skausmas, jautrumas, regėjimo deformacija ir mėlynės. Dauguma krūtinkaulio lūžių gydomi ramybe ir nutraukia pratimus, kol nebus išgydyti. Reikia tik sudėtingesnio gydymo ir galimo operacijos, kad būtų galima ištaisyti žalą, tiktai krūtinkaulio lūžiai, dėl kurių atsiranda žala jūsų vidaus organams.

Angina gali sukelti sunkų, stiprų jausmą krūtinėje netoli krūtinkaulio. Tai yra sumažėjęs kraujo tekėjimas į širdį. Stenokardija gali būti širdies ligos požymis ir kuo greičiau gydytojas turi ją gydyti. Be pykinimo, nuovargio, dusulys, prakaitavimas, galvos svaigimas ir nerimas, taip pat galite patirti skausmą rankose, kaklo, pečių, nugaros ir žandikaulių srityje. Stenokardija, sukelta fizinio krūvio ar fizinio krūvio metu, vadinama “stabili angina”. Toks tipo krūtinės angina vyksta tik fizinio krūvio metu. Paprastas gyvenimo būdo pasikeitimas gali padėti gydyti stabilią anginą; tai apima pertraukas fizinio krūvio metu, svorio kontrolę, valgymą dideliais patiekalais, diabeto valdymą ir nerūkymą.

Costochondritis

Sprains

Lūžiai

Stenokardija