Saugi moteris 35 savaites nėštumo pratimai

Pratimai gali atlikti svarbų vaidmenį išlaikant sveiką jūsų ir jūsų kūdikį, sumažinant riziką susirgti tokiomis ligomis kaip nėštumo diabetas, sumažinti raumenų įtampą ir skausmą bei išlaikyti sveiką širdį. Nėštumas progresuoja, tačiau pratimai gali tapti sudėtingesni, o kai kurie pratimai trečiojo trimestro metu nėra saugūs.

Nėštumo metu jūsų raumenys tampa šiek tiek lankstesni, tačiau tai iš tiesų gali padidinti jūsų raumenų traukimo riziką. Pratimai, tokie kaip jogas ir pilatesas, gali padėti išlaikyti raumenis lanksčią ir sveiką, sumažinant raumenų įtampą ir stiprinant jėgą. Dėl padidėjusios raumenų nėštumo rizikos prisiimant riziką svarbu išvengti piktnaudžiavimo. Panašiai, jei tam tikras įprastas būdas ar judėjimas yra nepatogus, vengkite jo visiškai arba paprašykite savo instruktoriaus, ar yra būdas pritaikyti jį, kad jis būtų mažiau skausmingas.

Širdies ir kraujagyslių uždegimas palaiko širdies sveikatą, todėl negalima atsisakyti nėštumo. Tuo metu, kai artėjote prie pristatymo, intensyvus širdies susitraukimas gali nutraukti deguonies tiekimą jūsų kūdikiui, ypač jei nesate labai fiziškai tinkamas. Pabandykite mažo poveikio, mažo intensyvumo širdies ritmo, pvz., Vaikščiojimo, vandens aerobikos, važiavimo stacionariu dviračiu ar plaukimo ratų. Veiksmas yra saugus, jei buvote anksčiau bėgikas, tačiau jei norite pabandyti važiuoti pirmą kartą, pasitarkite su savo gydytoju. Laiptuvo laiptelio mašinos taip pat yra saugios, jei jos turi šoninius bėgius, kad būtų išvengta kritimo.

Sveiki raumenys gali lengviau nešiotis jūsų kūdikį, taip pat gali užkirsti kelią lėtinėms ligoms, tokioms kaip artritas ir osteoporozė. Sunkioji atletika yra visiškai saugi tol, kol nekelia nepaprastai sunkių svorių, kuriuos galite nukristi. Vietoj to, pradėkite lėtai, pastoviai pastatydami jėgą. Atminkite, kad papildomas nėštumo svoris verčia jūsų kūną dirbti sunkiau, todėl galbūt norėsite naudoti lengvesnius svorius, negu jūs naudojote prieš nėštumą. Apsvarstykite svorio mašinas, tokias kaip kojų spaudai, laisvo svorio pratimus, tokius kaip bicepso garbanos, ir kūno svorio pratimus, tokius kaip lunges, išsišakojimus ir sėdynes.

Venkite nieko, kuris gali pakenkti jūsų skrandžiui ar nugarai, įskaitant kontaktinės komandos sportą ir rizikingus pratimus, tokius kaip slidinėjimas, boksas, futbolas ar snieglenčių sportas. Komandos sportas taip pat gali būti rizikingas dėl padidėjusios rizikos nukristi ar netyčia nukentėti kažkas kitas, taigi išsaugokite krepšinį, futbolą ir beisbolu po pristatymo. Atsižvelgiant į jūsų pusiausvyrą, taip pat galite išvengti veiklos, kuriam reikia stipraus pusiausvyros, pavyzdžiui, važiavimas dviračiu lauke, dėl to, kad kyla pavojus, kad stacionarus dviratis vis dar yra saugus. Jei turite tokias sąlygas kaip priešlaikinis uždegimas, eklampsija, plyšęs membranos ar priešlaikinė placenta, pasitarkite su savo gydytoju, prieš pradėdami dirbti įprastomis procedūromis.

Joga ir Pilates

Širdies ir kraujagyslių pratimai

Stiprumo mokymas

Treniruotės, kad išvengtumėte