Aš dieta ir mankšta, bet vis dar pilvo pilvo pūtimas

Maistingų maitinimų valgymas ir reguliarūs pratimai neapsaugos nuo besivystančio pilvo skausmo. Dujos kaupiasi jūsų skrandyje ir žarnyne, kai jis nepraeina per išsišakojimą ar vidurių pūtimą ir sukelia pilvo plūdimą. Be to, kad nepastebimas jūsų drabužių išvaizda, pilingas pilvas yra nemalonus ir gali būti kitų simptomų, tokių kaip mėšlungis ar skausmas. Problema prisideda prie kelių veiksnių, tačiau yra ir veiksmingų priemonių.

Maisto produktai, tokie kaip daugelis pluošto ar riebūs maisto produktai, yra viena iš daugelio pilvo pūslės priežasčių. Tiek riebalai, tiek pluoštas sulėtino maisto išgėrimą iš skrandžio ir sukelia dujų kaupimąsi. Apriboti vartojamą riebius maisto produktus, ypač jei bandote numesti svorio. Jei nenorite vartoti daugybei plaušų turinčių maisto produktų, tokių kaip daržovės, pavyzdžiui, brokoliai ir Briuselio kopūstai ir vaisiai, pavyzdžiui, kriaušės ir persikai, palaipsniui didinkite jų mitybą ir padidinkite skysčių kiekį.

Gulping jūsų maistas ir gėrimai padidina oro, kurį jūs nurykite, ir yra dar viena galimo pilvo skausmo priežastis, net jei jūs mityba ir mankšta. Pasak PubMed sveikatos, taip pat labiau įpročiai, jei valgysite burną atvirai, kalbėsite valgydami ar kramtydami gumą. Geros naujienos yra tai, kad šios priežastys leidžia lengvai išspręsti: valgyti lėčiau ir uždaryti burną, išvengti kramtomosios gumos ir gerti šiaudais.

Kai kurios sveikatos problemos gali taip pat padidinti pilvo skausmą. Jie apima dirgliosios žarnos sindromą, kuris taip pat sukelia tokius simptomus kaip pilvo skausmas ir mėšlungis. Celiakija, kuri yra netoleravimas glitimo ir laktozės netoleravimas, neleidžia jūsų žarnoms tinkamai virškinti ir absorbuoti maistines medžiagas ir gali sukelti pilvo pūtimą. Ascitas yra kita medicininė būklė, nurodyta PubMed Health, dėl kurios gali prasidėti pilvo pūtimas. Ascitas yra pilvo ertmės skysčio kaupimasis, dažnai dėl aukšto spaudimo kepenų kraujagyslėse ir mažo baltymo, albumino kiekio.

Jei turite šią būklę, kuri taip pat žinoma kaip rūgšties refliuksas arba gastroezofaginio refliukso liga, galite pakartotinai nuryti, kad išvalytumėte rūgštį, kuri atsargiai atsinaujina į stemplę. Tai taip pat gali sukelti per daug įkvėpti orą ir kenčia nuo išpūsto pilvo. Norėdami išvengti rėmens ir pilvo išpūtimo, venkite valgyti aštraus maisto, gerti caffeinated gėrimų ar valgyti didelį maistą, ypač prieš pat miegą. Jei jau turite rėmuo, antacidinis vartojimas gali padėti sumažinti simptomus.

Dar viena galima priežastis, dėl kurios pilvas yra išsipūtęs, yra pernelyg didelis dėmesys sūriuose. Didelė natrio druska sutrikdo elektrolitų kiekį jūsų kūne ir sukelia vandens susilaikymą arba edemą, padidėja skysčių kiekis jūsų organizmo audiniuose. Edema paprastai tinka jūsų kojoms, kulkšnies ir kojoms, bet gali apimti visą kūną. Apriboti natrio suvartojimą iki 1500 miligramų druskos, kuri yra šiek tiek mažiau nei 3/4 arbatinio šaukšto valgomosios druskos.

“Gassy Foods”

Nurijus orą

Sveikatos sąlygos

Rėmuo

Per daug natrio