Informacija apie mitybą, skirtą padai

Subtilūs ryžių makaronai, sotūs su tofu, pupelės daigais, vištiena, krevetės ir daug prieskonių skamba sveiki, tačiau kalorijos gali būti greitai prigludusios. Priklausomai nuo to, kaip ji paruošta, padažas gali būti vidutiniškai maistingas arba gali pusę savo kalorijų padauginti per dieną.

Restoranų padėklo mitybos profilis labai skiriasi priklausomai nuo ingredientų ir jų paruošimo. 13 savaičių vištienos padėklo be riešutų patiekalas turi garbingą 380 kalorijų, 10 gramų riebalų ir 15 gramų baltymų. Tos pačios tarnavimo dydis tofu pad-thai yra šiek tiek lengvesnis su 350 kalorijų, 10 gramų riebalų ir 8 gramų baltymų.

Kai valgysite restorane, jūsų lėkštė beveik neabejotinai užims daugiau kaip 13 uncijų pado. Pasak Daily Plate, pilname restorane gali būti apie 1000 kalorijų ir didelė riebalų ir natrio dozė. Valgykite tik pusę patiekalų arba pasirinkite sveikesnę iš meniu pasirinkimo variantą, pavyzdžiui, pavasario ritinius, karštą ir rūgščiąsias sriubas arba anakardžių vištieną.

Jūs galite pagerinti mitybos profilius pad Tai, padarydami jį namuose. Dvigubai arba trigubai paruoškite pupeles ir daržoves bei eikite lengvai ant aliejaus ir sojų padažo, kad sumažintumėte riebalus ir natrį. Įdėkite daugiau liesos baltymų, įskaitant krevečių ir vištienos, ir sumažinkite makaronų kiekį, nes jie iš esmės yra gryni rafinuoti angliavandeniai.

Nr du plokštės yra panašios

Dydis rūpi

Homemade ir sveiki