Kaip išlaikyti fitneso kolegijos maitinimo planą ir išvengti pirmakursio penkiolikos

Kolegija yra laikas, plečiant protus, plečiant žinias ir, daugeliui studentų, plečiant liemenes. “Naujokas 15” nėra mitas: stresinis gyvenimo būdas, vėlyvos nakties tyrimo užkandžiai, treniruotės treniruotės ir didelio kaloringumo bendrabutyje maistas palieka daug jauniklių, kovojančių su išsipūtimu. Nors pirminis svorio padidėjimas yra įprastas, tai nėra neišvengiamas. Išmintingai pasirenkant savo maistą ir veiklą, galite baigti savo pirmąjį kolegijos metus taip siauras, kaip pradėjote.

Centruokite maistą mažai kaloringu maisto produktu, pavyzdžiui, vaisių, salotų, liesos baltymų ir grūdų, nes jūs esate toli nuo namų, nereiškia, kad jūs galite išvengti daržovių. Daugelyje valgomųjų salių siūloma riebių riebalų kainos ir sveikesnių maisto produktų derinys, todėl, jei įmanoma, pasirenkate pastarąjį. Retkarčiais pica naktis nepaaiškina nelaimės dėl jūsų svorio, tačiau dažniausiai pasiduodantis kaloringais maisto produktais.

Stebėkite savo porcijos dydį. Daugelis kolegijų maitinimo planų siūlo didelius patiekalus ir “viską, ką galite valgyti”, meniu variantus, kurie yra pagrindinės galimybės persivalgyti. Atkreipkite dėmesį į savo alkio ir pilnumo signalus ir nustokite valgyti, kai esate patenkintas – nebūtinai, kai jūsų plokštė yra švari.

Apriboti savo naudojimąsi didelio kaloringumo prieskoniais ir dangčiais, tokiais kaip sviestas, margarinas, majonezas, aliejus, pilno riebumo salotų padažai, žemės riešutų sviestas, padažas, grietinė sūris ir grietinė. Šie daiktai gali greitai padidinti kalorijų kiekį jūsų maiste, palaipsniui didinant svorį.

Valgyk lėtai ir leiskite daug laiko kiekvienam valgiui. Pasak “UCLA” studentų mitybos veiksmų komiteto, tai gali užtrukti iki 20 minučių, kol “valgio” signalai pasiekia jūsų smegenis valgydami – sunku įvertinti tikrąjį badą, kai prieš pamoką nupieškite maisto plokštelę. Nevalgykite skubėdami ir paimkite laiko, kad paragaukite kiekvieną įkandą, kuris nukentėjo jūsų liežuviu.

Venkite praleisti maitinimą, ypač pusryčius. Ironiška, kad trūkstami valgiai gali sukelti jums vėlyvą vėlyvą vartojimą, todėl blogas maistas pasirenkamas ir persivalgomas. Laikantis nuoseklaus valgymo tvarkaraščio, jūsų apetitas išlaikys vienodą kilą ir padės lengviau pasirinkti sveiką meniu elementus.

Pasirinkite mažai kalorijų gėrimus. Maistas nėra vienintelis svorio kaltumas, kurį reikia atkreipti dėmesį: pertekliniai kaloriai taip pat gali išsiblaškyti į jūsų mitybą per sodas, kokteilius, pieno pyragas, vaisių sultis ir saldintą kavą. Apriboti kalorijų gėrimų vartojimą ir, jei įmanoma, pasirinkti vandens, arbatos ar dietos gėrimus.

Dalyvaukite tokiose fizinėse žaidynėse kaip bėgiojimas, plaukimas, komandinis sportas ar svorio treniruotės. Net jei vartojate sveiką mitybą, išlikdami aktyviai svarbu užkirsti kelią svarų judėjimui ir, kitaip nei vidurinėje mokykloje, koledžas ne visuomet apima struktūrizuotus aktyvumo laikus, pvz., PE. Jei oras yra pernelyg sudėtingas lauko veiklai, daugumoje kolegijų miestelių yra treniruoklių salės ar sporto galimybės, kurias galima naudoti studentams.