Kaip naudoti morkų sėklų aliejų

Morkų sėklų aliejus yra gintaro spalvos aliejus, išgautas iš morkų sėklų, distiliuojant garais. Aliejus turi aukštą antioksidantų kiekį, kuris gali padėti išvengti žalos, kurią sukelia laisvieji radikalai, kurie gali pakenkti sveikoms ląstelėms. Morkų sėklų aliejus yra naudojamas daugelyje odos priežiūros produktų ir yra ypač efektyvus sausai, saulėje pažeistos odos ar brandžios, raukšlėtos odos. Morkų sėklų aliejus gali būti įsigytas žolelių atsargų parduotuvėse ir gali būti naudojamas daugelyje namų grožio procedūrų. Pasitarkite su savo gydytoju prieš naudodami morkų sėklų aliejų, kad galėtumėte gydyti odos būklę.

Morkų sėklų aliejaus odos valiklis

Vieta 3 šaukštai. Alavijo sultys, 3 šaukštai. Skystas Kastilijos muilas ir 3 šaukštai. Saulėgrąžų aliejus, nedidelis plastikas, apverstas buteliukas. Naudokitės komercine alavijo sultyse, kuriose yra lengvas, netoksiškas konservantas.

Morkų sėklų aliejaus valiklis

Įpilkite 3 lašus morkų sėklų eterinio aliejaus, 3 lašus geraninio eterinio aliejaus ir 1 šaukštelis. Augalinis glicerinas. Gerai suplakite.

Morkų sėklų aliejaus randus gydymas

Nusiplauk savo veidą šiltu vandeniu. Lygus apie 1 valgomasis šaukštas. Morkų sėklų valikliu į savo odą, kol ji formos pavasarį. Praskalauti šiltu vandeniu.

Morkų sėklų aliejaus galvos odos gydymas

Vieta 2 šaukštai. Morkų sėklų supilkite aliejų ir 2 šaukštai. Saldžiųjų migdolų aliejus mažame plastikiniame butelyje.

Įpilkite 15 lašų morkų sėklų eterinio aliejaus, 10 lašelių smulkintino eterinio aliejaus ir 5 lašus geranijos eterinio aliejaus. Gerai suplakite.

Įdėkite kelis lašus morkų sėklų aliejaus makiažo valikliu ant medvilnės kamuoliuko ir nulenkite medvilnę per odą. Makiažo valiklis taip pat gali būti naudojamas kaip valiklis ar drėkiklis.

Vieta 2 šaukštai. Lazdyno riešutų aliejus ir 2 šaukštai. Rožių šonkaulių sėklų aliejus mažame tamsaus stiklo butelyje. Dangtelyje naudokite stiklinį butelį su lašintuvu.

Įpilkite 5 lašus morkų sėklų eterinio aliejaus, 5 lašus kalėdų aliejaus, 5 lašus levandų eterinio aliejaus, 5 lašus rozmarino eterinio aliejaus ir 1 šaukštelis. Vitamino E aliejus. Gerai suplakite.

Nusiplauk rankas, tada įdėti lašą aliejaus ant ranka. Masažas alyvą į randus arba sausą, saulėje pažeistą odą.

Vieta 1 šaukštai. Jojobos aliejus, 1 valgomasis šaukštas. Calendula infuzijos aliejus ir 1/2 šaukštai. Morkų sėklų aliejus mažame tamsaus spalvos butelyje.

Įpilkite 10 lašų levandų eterinio aliejaus, 6 lašelius rauginto sekreto eterinio aliejaus, 4 lašus kedrų eterinį aliejų ir 4 lašus rozmarino eterinio aliejaus. Labai gerai suplakite prieš kiekvieną naudojimą.

Masažas aliejus į galvos odą, kad galėtumėte gydyti plaukų slinkimą arba sausą, niežtinčią odą. Leiskite aliejui likti be jo išplovimo. Laikykite alyvą vėsioje, tamsioje vietoje, kurioje ji turėtų būti apie metus.