Kenksmingi plaukai ir Candida mielės

Kūno ir plaukų kvapas gali sukelti piktnaudžiavimą ir nepatogumą. Candida kolonijų susidarymas gali sukelti šią problemą, tačiau, tinkamai maitinant ir kontroliuojant tam tikrus veiksnius, kvapas gali būti pašalintas.

Candida funkcija

Pasak “Nourished Magazine”, mielių peraugimas jūsų kūne vadinamas candida. Candida yra vienkartinis grybas, kuris gyvena visose kūno dalyse, įskaitant akis, ausis ir skrandį. Jis tarnauja kaip draugiškas grybas ir šalina kenksmingas bakterijas ir teršalus, kurie patenka į kūną. Kai candida pradeda labai augti kūne, atsiranda tokių problemų kaip kvapieji plaukai.

Imuninė sistema

Pasak “Nourished Magazine”, sveika imuninė sistema palaiko grybelį jūsų kūne. Kai jūsų organizmo imuninė sistema nustoja tinkamai funkcionuoti, candida gali išaugti iš kontrolės. Kai jūsų imuninė sistema yra pažeista, ji daugiau nebegali kovoti su gera gryba, jau nekalbant apie blogas bakterijas. Pradeda atsirasti simptomų, tokių kaip kvapūs plaukai, kurie iliustruoja, kad mielės plinta ir didėja.

Priežastys

Pasak “Science Daily”, blogos imuninės sistemos priežastys yra nepakankama mityba, antisanitinė aplinka ir besivystantis virusas organizme, pvz., ŽIV. Maitinamasis žurnalas nurodo, kad kai candida auga nekontroliuojamai, ji pradeda gaminti kolonijas. Šie kandidazijos kolonijos sukuria kūnui toksinus, kurie dar labiau judina ir imuninę sistemą. Kai jie pradeda cirkuliuoti, organizmas pradeda veikti netinkamai ir sukelia tokius simptomus kaip kvapūs plaukai.

Liaukos

Apokrininės liaukos yra plaukų folikulų išsiplėtimas, jie susideda iš liaukos ir kanalo, kuris važiuoja link plaukų folikulų. Remiantis Amerikos dermatologų akademija, apokrininė liauka dažniausiai neleidžia kvapo, tačiau kai organizmas turi imuninės sistemos sutrikimų, liauka veikia netinkamai, todėl kvapą galima išplauti iš plaukų ar galvos.

Prevencija / Sprendimas

Vienas iš būdų užkirsti kelią jūsų plaukams dėl kandidazės mielių peraugo yra valgyti tinkamą mitybą. Pasak “Nourished Magazine”, vienas iš didžiausių Candida gausumo kaltininkų yra cukrus. Cukrus suteikia maisto Candida. Kai jūs nuolat tiekiate candida su maisto šaltiniu, jis daugėja ir auga. Be to, aplinkos veiksniai, tokie kaip toksiški valikliai, plovikliai ir oro gaivikliai, išardina jūsų organizmo gebėjimą atkurti save ir nugalėti savo imuninę sistemą. Tai taip pat leidžia Candida augti jūsų kūne. Jei pašalinsite šiuos toksiškus aplinkos veiksnius, candida bus sveika.