Yra vyšnių sultys, tinkamos šlapimo pūslės infekcijoms?

Šlapimo pūslės infekcijos – taip pat vadinamos šlapimo takų infekcinėmis ligomis arba cistitu – yra bakterinės šlapimo pūslės infekcijos, kurios gali paveikti bet kurį žmogų, tačiau dažniausiai pasireiškia moterims. Merilando medicinos centro universitete nurodoma, kad bent 50 proc. Moterų bent kartą gyvenime patiria šlapimo pūslės infekciją. Šlapimo pūslės infekcijoms reikia antibiotikų. Tačiau ypač vyšnios sultys ir juodosios vyšnios sultys gali padėti palengvinti simptomus, kai vartojamas antibiotikas. Pasitarkite su savo gydytoju prieš naudodami vyšnios sultys ar bet kurį kitą alternatyvios medicinos gydymą šlapimo pūslės infekcijai.

Šlapimo pūslės infekcijos simptomai

Pasak Merilendo universiteto medicinos centro, šlapimo pūslės infekcijos yra skausmingos infekcijos, kurios daro įtaką moterims dešimt kartų dažniau nei vyrai. Yra daug aiškių simptomų, susijusių su šlapimo pūslės infekcija, pvz., Dažnu noru šlapintis, tuo tarpu trumpai atleidžiant. Šlapinimasis gali būti skausmingas, kartu su šlapimu, drumstu ar krauju spalvotu šlapimu. Jums gali pasireikšti dubens ar pilvo skausmas. Dėl sunkių šlapimo pūslės infekcijų gali atsirasti šaltkrėtis, pykinimas ir vėmimas.

Vyšnių sultys dozavimas

Su šlapimo pūslės infekcija, gerkite daug skysčių, kol jūsų simptomai bus aiškūs. Skysčiai gali padėti natūraliai išplauti bakterijų šlapimo sistemą. Skysčiai taip pat gali padėti atskiesti šlapimą, todėl šlapinimasis yra daug skausmingesnis. Merilendo universiteto medicinos centras rekomenduoja vartoti nuo 6 iki 8 stiklines per dieną su šlapimo pūslės infekcija. Vyšnių sultys kartu su spanguolių sultimis, morkomis ir kitais uogų vaisiais padeda užkirsti kelią bakterijoms prie jūsų šlapimo pūslės sienelių. Vyšnių sultys yra antioksidantas. Mičigano sveikatos sistemos universitetas nurodo, kad kasdien turi vartoti nuo 4 iki 10 uncijų antioksidantų sulčių, kad padėtų gydyti ir užkirsti kelią šlapimo pūslės infekcijoms.

Flavonoidai

Juodosios vyšnių sultyse yra medžiagų, vadinamų flavonoidais. Flavonoidai padeda išvengti nepageidaujamų medžiagų jūsų organizme, įskaitant bakterijas ir infekcijas. Kadangi šlapimo pūslės infekcija yra jūsų šlapimo pūslės bakterijų rezultatas, vyšnių sultys gali padėti atsikratyti bakterijų ir pašalinti infekcijų sukeltas šlapimo pūslės sieneles. Galite rasti du flavonoidus juodųjų vyšnių sultyse, kveritriną ir izokeritriną.

Antioksidantai ir antocianinai

Vyšnių sultys, pavyzdžiui, spanguolių sultys ir mėlynės, turi galingas antioksidacines savybes. Antioksidantai padeda užkirsti kelią bakterijoms prilipti prie šlapimo pūslės sienelių, sukuriant priešišką aplinką, dėl kurios labai sunku klostytis bakterinės infekcijos. Vartojant vyšnių sultis reguliariai taip pat gali padėti užkirsti kelią būsimoms šlapimo pūslės infekcijoms. Antocianinai yra priešuždegiminiai vaistai, randami vyšnių sultyse. Priešuždegiminiai vaistai gali padėti sumažinti šlapimo pūslės infekcijos simptomus, įskaitant skausmingą šlapinimąsi. Antocianinai padeda sumažinti šlapimo rūgšties kiekį jūsų organizme. Didelis šlapimo rūgščių kiekis dažnai siejamas su padidėjusia ir vėl pasireiškiančia šlapimo pūslės infekcija.

Svarbu nepamiršti, kad vyšnių sultys neleidžia gydyti šlapimo pūslės infekcijos. Norint atlikti fizinį egzaminą, patikrinti savo ligos istoriją ir šlapimo mėginį diagnozuoti šlapimo pūslės infekciją būtina atlikti kelionę į gydytoją. Šlapimo pūslės infekcijoms reikia antibiotikų. Kai vaistas neuždirbtas arba tinkamai nevalgomas, šlapimo pūslės infekcija gali važiuoti į inkstus, dėl to nuolatinis inkstų pažeidimas.

Apsvarstymai