Cheerleading fizika

“Cheerleading” – tai sporto veikla, kuri yra pilna fizikos principų. Nesvarbu, ar “cheerleaders” sukuria impulsą, pagreitį, sukasi ar demonstruoja šlyties jėgą, visada, atrodo, kad Niutonas ir jo įstatymai supa kiekvieną jų judėjimą. Supratimas apie cheerleading fiziką yra naudingas rezultatams. Šis supratimas taip pat gali suteikti jums žinių, siekiant užkirsti kelią sužalojimams ir informuoti apie jūsų saugumą.

Gravitacijos centras

Supratimas apie jūsų svorio centrą ir tai, kaip tai veikia jūsų svorio pasiskirstymą, kenkia visiems sveikinimo proceso aspektams. Dažniausiai jūsų sunkio centras yra jūsų pagrindinėje erdvėje. Tas centras gali keistis priklausomai nuo jūsų vykdomos veiklos tuo metu. Jei jūsų sunkio centras nukrypsta per toli į priekį, jums labiausiai patinka apsisukti. Pavyzdys galėtų būti, jei jūs stovite pakeliui. Gravitacija yra jėga, kuri pritraukia objektus į Žemę, o jūsų sunkio centras visada traukia jus atgal.

Gravitacijos įtaka stunting

Kaip lėktuvas, jūsų svorio centras pasikeičia paprasčiausiai jūsų bazių skaičiumi. Jei esate išplėstas į preparatą su dviem pagrindais, po kiekvienu pėda, jūsų gravitacijos centras lieka apie tą patį, bet didesnis toli nuo Žemės. Jei staiga atsidursite atlikdami vieno kojos treniruotę, jūs turite perkelti savo gravitacijos centrą į vieną savo kūno pusę, kad atsvertų šoną, ištrauktą į Žemę. Šis poslinkis leidžia jums atsikratyti gravitacijos jėgos, atsveria veiksmą.

Gravitacijos įtaka svyravimui

Kai važiuojate, jūs nuolatos perkeliate gravitacijos centrą į savo branduolį. Ratinyje jūsų gravitacijos centras juda link grindų, kai persikeliate į pratybų fazę. Kai važiuojate per rankos laikiklio centrą, gravitacijos centras nukrenta iki žemiausio taško ir pakyla atgal link jūsų kūno, kai grįšite į stovinčią padėtį. Tai svarbu suprasti, nes daug kartų paprastas jūsų centro supratimas gali ištaisyti įgūdžius, su kuriais galbūt susiduriate.

Gravitacijos įtaka šokinėjimui

Cheerleading šuoliai yra tikriausiai labiausiai paveikti sunkio. Kai jūs šokinėjate, tai ne klausimas suprasti, kaip perkelti savo svorį, ir jūs negalite pasikliauti impulsu atlikti įgūdžius. Jūs tiesiog dirbate su savo jėga prieš gravitaciją, kad paspartintumėte savo kūną nuo žemės. Gerinant savo šokinimosi įgūdžius, padidinkite savo masę ar kojų stiprumą ir padidinkite savo greitį. Tai kartu suteiks jums jėgas, reikalingas didesniam, greitesniam šuoliui.