Keto dhea vs. dhea

Tiek Keto DHEA, tiek DHEA buvo skatinami kaip svorio netekimo papildai ir daugelio kitų naudos šaltiniai, įskaitant sumažėjusį atminties praradimą ir neigiamą uždegiminių ligų, tokių kaip reumatoidinis artritas, poveikį. Nors DHEA stimuliuoja lytinių hormonų gamybą, Keto DHEA Negali gaminti lytinių hormonų. Mokslininkai mano, kad Keto DHEA gali būti saugesnė, nes joje išvengiama daugelio DHEA komplikacijų.

Kas yra DHEA?

Pasak Mayo klinikų, DHEA yra hormonas, vadinamas dehidroepiandrosteronu, kurį išskiria jūsų antinksčiai. Antinksčiai yra tiesiai virš jūsų inkstų ir yra atsakingi už streso hormonų išleidimą į savo kūną. DHEA yra horoso irrostenediono pirmtakas, kurį organizmas tada naudoja tiek vyrų, tiek moterų lytinius hormonus, androgeną ir estrogeną. DHEA kiekis jūsų organizme mažėja su amžiumi, o tam tikros rūšies narkotikus taip pat gali išeikvoti. DHEA yra kaip maisto papildas kapsulių ir tablečių pavidalu. Vienas iš pagrindinių DHEA pardavimo taškų yra jo naudojimas kaip svorio netekimo priedas.

DHEA nauda sveikatai

Tyrimai parodė, kad DHEA gali būti naudinga padidinant antinksčių hormonų kiekį, todėl tai yra perspektyvus gydymas žmonėms, sergantiems antinksčių nepakankamumu, sunkia sveikatos būklė, kai antinksčiai negali gaminti pakankamai gyvybiškai svarbių hormonų kortizolio ir aldosterono. Mayo klinika pažymi, kad depresija ir nutukimas yra du kiti sutrikimai, dėl kurių gali būti naudingos DHEA papildai, tačiau reikalingi tolesni tyrimai. Kadangi jis susijęs su lytiniais hormonais, DHEA buvo naudojama vaisingumui didinti ir lytiniams santykiams didinti. Jis taip pat gali sumažinti uždegimą, susijusį su reumatoidiniu artritu ir vilklige. Visada pasitarkite su gydytoju prieš pradėdami vartoti DHEA ar bet kokius papildus.

Problemos su DHEA

Nacionalinės sveikatos institucijos mano, kad DHEA gali būti saugi, kai ji naudojama mažais kiekiais ir ne ilgiau kaip kelis mėnesius. Dozės, kurių dozės viršija 50 mg-100 mg per parą ir vartojamos ilgiau nei kelis mėnesius, padidina tikimybę, kad atsiras šalutinis poveikis. Jie gali būti lengvi simptomai, tokie kaip spuogai ir skrandžio sutrikimas, taip pat yra sunkesni simptomai, tokie kaip padidėjęs kraujospūdis ir kepenų pažeidimas. Moterys, turinčios su hormonais susijusių problemų, pvz., Fibromų ir krūties vėžio, turėtų vengti DHEA, o DHEA papildyti vaistą jaunesniems nei 18 metų vaikams nerekomenduojama, nes tai gali trukdyti jų augimui.

Keto DHEA

Keto DHEA, taip pat žinomas kaip 7-Keto, yra DHEA metabolitas. Tačiau kadangi Keto DHEA nepanaikina estrogeno ar testosterono lytinių hormonų, dauguma šalutinių poveikių, susijusių su tėvų vaistu, yra išvengta. Keto DHEA pasirodė esanti efektyvus, kai naudojamas svorio mažinimui. Tyrimai parodė, kad Keto DHEA padidina skydliaukės hormono T3 lygį, kuris padeda reguliuoti organizmo metabolizmą. Viename tyrime dalyvavo 30 žmonių, kurie buvo suskirstyti į kontrolinę grupę, kuri gavo placebą ir grupę, kuri gavo 200 mg Keto DHEA kasdien. Pasibaigus aštuonių savaičių tyrimui, pacientai, vartoję Keto DHEA, neteko vidutiniškai 6,34 svarų, o vartojusiems placebo, tik 2,2 svarai.