Ar buivolų mėsa yra sveika?

Buffalo mėsa, dažniausiai vadinama dumblių mėsa, gali būti naudojama daugumoje receptų, reikalaujančių jautienos. Bizono mėsa yra viena iš labiausiai maistingų mėsos, kurią galite naudoti mėsainiams, kepsniai, kepsniai ir troškiniai. Kadangi dauguma mėsos stiebų auginami ant atvirų rančų ir šeriami žolėmis, mėsoje yra daug mažiau (jei tokių yra) dirbtinių antibiotikų, hormonų ir steroidų, nei jautienos ir kitų dažniausiai mėsos.

100 g porūšio mėsos – apie 3,5 uncijos arba apie 1/4 svaro – yra apie 146 kalorijų. Tai tampa viena iš mažiausią kalorijų mėsos. Panašiai tiekiamo 90 procentų liesos jautienos sudėtyje yra apie 176 kalorijų, o kiauliena – apie 218 kalorijų, o kalakutie yra apie 149 kalorijų. Net giraitė, kita labai liesa mėsa, yra daugiau kalorijų vienai porcijai, o 158.

Vienoje buivolų mėsos pusėje yra 7,21 g riebalų ir apie 55 miligramus cholesterolio. Panašu, kad tokiu pat dydžiu, kuriame yra 90% liesos jautienos, yra apie 10 gramų riebalų ir apie 65 miligramus cholesterolio. Tai reiškia, kad bizonai yra labai liesos mėsos ir taip pat reiškia, kad įsigyjant bizonų mėsą, jūs gausite daugiau naudos už savo pinigus, nes mažiau svorio nuleidžiami arba išdžiovinti kaip riebalai.

Bisono sudėtyje yra mažiau kalorijų ir mažiau riebalų nei daugelis kitų mėsos, pavyzdžiui, jautienos ir vištienos, tačiau tai nereiškia, kad jis yra mažiau patenkinamas arba maistingas. Baltymų kiekis yra šiek tiek aukštesnis, 20,23 gramų porūšio bišuose, palyginti su 90 proc. Liesos jautienos porcija, su 20 gramų. Kiaulienos sudėtyje yra 17,99 gramų baltymų, kurių kalakutiena yra 17,46 gramo.

Buffalo mėsa yra bendras pasirinkimas maistui asmenims, kurie kenčia nuo alergijos į labiau paplitusius mėsos produktus – laikoma, kad jie nėra alergiški. Pagal “Cowboy Free Range” mėsą, iki šiol nėra jokių atvejų, kai žmonės, turintys alergines reakcijas į bizos mėsą, užsikrėtė.

Kalorijos

Riebalai ir cholesterolis

Baltymas

Alergijos