Kaip vartoti dmso per burną dėl artrito

DMSO, dar vadinamas dimetilsulfoksidu, yra galingas tirpiklis, kuris taip pat gali skverbtis per visus audinius, išskyrus nagus, plaukus ir danties emalius. Kai kurie mano, kad dimetilsulfoksidas gali būti naudojamas artrito gydymui dėl šios cheminės medžiagos gebėjimo dirbti kaip antioksidantas, aiškina dimetilsulfoksido informacinis centras. DMSO gali padėti mažinti uždegimą ir ląstelių pažeidimus ir būti naudojamas artrito simptomų palengvinimui. Maisto ir vaistų administracija DMSO nebuvo patvirtinta, nes jos veiksmingumas ir saugumas nebuvo įrodyti.

Įsigykite vaistinį DMSO. DMSO, kuris yra labiausiai prieinamas visuomenei, yra pramoninio lygio DMSO, NWHealthSolutions pažymi, o tai reiškia, kad jame gali būti teršalų, kurie dėl to žmonėms nėra saugūs. Prieš pradėdami vartoti DMSO, pasitarkite su savo gydytoju ir sužinokite, ar galite įsigyti medicininį DMSO, kuris bus didesnis grynumas.

Vartokite 1 – 2 šaukštai. DMSO kiekvieną dieną. Tai yra “HyperMed Australia” rekomenduojama dozė.

Sumaišykite DMSO su pomidorų ar vynuogių sultimis ar kitu stipriu skonio gėrimu. DMSO turi aštrų skonį, todėl jo maišymas su stipriomis skonio medžiagomis gali padėti užmaskuoti jo skonį. DMSO gali sukelti česnako skonį burnoje, o česnako kvapas gali išsivystyti iš jūsų odos po to, kai naudojamas junginys.