Krūtinės anginos simptomai ir simptomai kūdikiams

Krūtinės sutrikimas kūdikyje nėra savaiminė liga, bet pagrindinės ligos požymis. Krūtinės uodos ir sloga yra dažnos kūdikiams dėl jų imuninės sistemos nebrandumo ir kitų kvėpavimo ligų sergančių vaikų. Nedelsdami paskambinkite savo gydytojui, kai jaunesniems kaip 3 mėnesių kūdikiams pasireiškė peršalimas ar krūtinės skausmas, nes šios ligos gali sukelti tokias ligas kaip kraupas ar pneumonija.

Ženklai ir simptomai

Gleivinė iš nosies ir gerklės sukelia krūtinės užšalimą. Kūdikis, turintis nosies ar krūtinės užšalimo, dažnai stengsis maitinti taip dažnai, nes jai sunku kvėpuoti, kol slaugos metu. Kiti krūtinės užšalimo simptomai yra miego sutrikimas, kosulys, žemo lygio karščiavimas, kurio temperatūra yra apie 100,4 laipsnių Fahrenheitą, ir dirglumas. Jei jūsų kūdikis švokštas, įjunkite karštą dują ir sėdėkite garo vonioje su kūdikiu vertikaliai ant peties ar apykaklės ir švelniai patraukite nugarą. Tai gali padėti išardyti išskyras ir palengvinti švokštimą. Jei tai nepadeda jūsų kūdikiui arba jo kvėpavimas pablogėja, kreipkitės į artimiausios ligoninės skubios pagalbos centrą.

Pavojaus ženklai

Kreipkitės į gydytoją nedelsiant, jei pastebėsite, kad sumažėjo kūdikių šukuosenų skaičius, kūdikiui būdinga temperatūra virš 102 laipsnių pagal Fahrenheitą, jis krampsta iki vėmimo, pasidaro mėlynas arba tampa blyškus, arba jis dirbo kvėpuojant ” Čiupti “krūtinėje. Mėlynas spalvos pasikeitimas burnoje, atsisakymas leisti slaugytoją ar skysčių ar kraujo į gleivinę taip pat reikalauja kreiptis į gydytoją.

Gydymas

Dažnai krūtinės peršalimas ir peršalimas turi tiesiog eiti progresą. Kadangi dauguma šių ligų yra virusinės, antibiotikai yra neveiksmingi ir neturėtų būti skiriami, nebent kūdikis sukūrė bakterijų sluoksnį su virusine liga. Padėkite kūdikiui patogiau, dažniau skirdami skysčius arba slaugydami, kad išvengtumėte dehidratacijos, naudojant garintuvą Kūdikio kambarys, į kurį įpilama šilumos ir drėgmės į orą ir ploną sekreciją, kūdikio lovos galvutės pakėlimą, kad būtų lengviau nutekėti iš nosies ir gerklės, ir naudojant minkštą kūdikio aspiratorinį švirkštą, kuris švelniai įsiurbia gleivinę iš kūdikio nosies.

Vaistiniai preparatai

Moksliniai tyrimai rodo, kad vaikams iki 6 metų neturėtų būti skiriami vaistų nuo uždegimo ar kosulys. Tai rodo, kad vaikai iki 6 metų yra neveiksmingi. Jie taip pat turi potencialiai reikšmingą šalutinį poveikį ir nepageidaujamas reakcijas.