Super grandinės svorio mokymas

Apytakos treniruotės – tai svorio treniruočių sistema, kur po vienos kartos greitai pratimai treniruojasi aerobinėmis sąlygomis, taip pat jėgos pranašumais. Super grandinės treniruotės apjungia grandinės treniruotes su kardio treniruokliais. Iš šio derinio jūs gaunate aukštą pasikartojimų stiprybės treniruočių pratybas, sumaišytas su trumpa aerobika.

Supaprastintojo treniruočių formatas yra atlikti daugybę kartų per pratimą, o paskui tarp pratimų – aerobinę veiklą. Pasikartojimo diapazonas nuo 15 iki 20 dirba super grandinės treniruotėms. Reguliarus grandininio treniruotės metu bus tęsiamos treniruočių pratybos per visą grandinę arba kartais trumpas tarpas tarp pratimų. Kai kurių aerobinių pratybų įtraukimas tarp kiekvieno jėgos pratybų yra unikalus super grandinės treniruotėms, nors kartais tai tiesiog vadinamas grandinės treniruotėmis kaip skėtinė sąvoka. Paprastai jūs atliksite nuo vieno iki trijų užbaigtų grandinių, nors keturios nėra negirdimos. Paprašykite savo gydytojo gaires.

Super grandinės treniruotės per tradicinį svorio mokymą siūlo kelis privalumus. Taupymo laikas yra pagrindinė priežastis. Kadangi jūs gaunate aerobinį treniruotę ir stiprumo treniruotę, jums nereikės daryti abiejų. Sukurkite raumenis, padidinkite ištvermę ir deginkite kalorijas iš karto. Super grandinės treniruotės gali užtrukti tik 20-30 minučių arba galbūt mažiau, jei atliksite mažiau grandinių. Vien kardio sesija užtrunka bent jau tokį laiką. Super grandinės treniruotės yra lengvai pritaikytos viso kūno treniruotėms, atliekant vieną pratimą vienai kūno daliai, arba galima modifikuoti tik viršutinei arba apatinei kūno treniruotėms arba net vienam raumenų grupei.

Bet kurią grandinę galima pritaikyti super grandinės treniruotėms. Paimkite tokią grandinę, kaip “push-ups”, “squats”, “sit-ups”, “lunges” ir “chin-ups”, kurie paveikia visas jūsų pagrindines raumenų grupes. Vietoj to, kad 30 sekundžių atsipalaidavote tarp pratybų, atlikite keletą aerobikos. Jūs galite padaryti kelius, vaikščioti ar naudoti širdies aparatą. Užpildykite 15-20 kartų kiekvieno pratybų.

Jei norite nustatyti laikmatį, o ne skaičiuoti pakartojimus, supaprastinto treniruotės treniruotė gali geriau tinka jums. Užuot skaičiuojant pakartojimus stipriems pratimams ir tada stebėti laikrodį per aerobines pratybas, kiekvienam pratyboms naudokite nustatytą laiką. Padarykite 30 sekundžių tvirto pratybų, po kurio seka 30 sekundžių intensyvios aerobikos. Pavyzdžiui, bėgiojimas į vietą, šokinėja į lizdą arba atsitraukia į grįžtuvą.

Formatas

Privalumai

Mėginio treniruotė

Suplanuotos grandinės treniruotės