Vienintelis vs nordictrack elipsinės mašinos

Tiek “NordicTrack”, tiek “Sole” siūlo aukštos kokybės elipsės treniruoklius, kurie laikomi geriausiais, kuriuos galite įsigyti. Kaip pažymi visi “Ellipticals”, “NordicTrack” yra labiau įsitvirtinęs vardas – bendrovė pristatė populiarią slidinėjimo įrangos liniją 1980-aisiais, kol ji neapsiribojo elipsės treniruokliais. Vienintelis iš pradžių parduotas aukštos klasės treniruokliai viešbučių tinklams prieš pridedant elipsės mašinas į savo lineup. “NordicTrack” ir “Sole” kiekviena pateikė technologines naujoves, kurias giria nepriklausomos peržiūros svetainės.

Unikalios savybės

“NordicTrack” yra pirmoji kompanija, kuri pristatė elipsės mašinas, kurios mažėja, taip pat įtvirtina galimybes. Pasak “Elliptical Trainer Review”, mažėjimo parinktys suteikia jums geresnį kryžminį treniruočių treniruotę ir padeda išvengti mokymų. Vienintelis teiginys, kad šlovė apima daugiau nei 20 colių žingsnį visose savo mašinose, priešingai nei 14- 16 colių žingsnis daugelyje mašinų. Ilgesnis žingsnis leidžia efektyviau dirbti kojų raumenis. Daugelis žmonių taip pat jaučia jaukumą, nors tie, kurie yra mažiau nei 5 pėdų, gali pasirinkti trumpesnį “NordicTrack” elipsių judėjimą. Be to, “Sole” yra žinomas dėl savo specialiai sukurtų ir tinkamai suderintų pėdų, kurios gali sumažinti stresą jūsų sąnariuose.

Kiti palyginimai

Nuo 2014 m. “NordicTrack” elipses galite rasti maždaug 800 dolerių. Vieninteliai modeliai prasideda maždaug 1000 dolerių. Pasak “All Ellipticals”, “NordicTrack” mašinos pasižymi puikiais ekranais, o “Sole” automobilyje yra aukštos kokybės širdies monitoriai. Viena ypač atkreipia dėmesį į nepriklausomus ekspertus dėl visų jos modelių garantijos. Jis siūlo kasmetinę garantiją ant rėmo, penkerius metus – dalimis ir elektronika, o tarnauja dvejus metus. Elipsinio trenerio apžvalgoje teigiama, kad “tai yra viena iš geriausių elipsės garantijų versle ir ką nors apie statybos kokybę”.