Kaip gydyti kūdikį su krūtinės skausmu

Krūtinės peršalimas yra nepakenčiama patirtis visiems, tačiau tėvams tai ypač sunku, kai jų kūdikiams yra peršalimo krūtinės ląstos. Yra mažai ką galima padaryti, kad vaikams būtų lengva peršalimo krūtinėje, o tėvai turėtų laukti, kol virusas pradės savo kursą. Kadangi dauguma peršalimo ligos yra virusinės ligos, antibiotikais nėra būtina, nebent ligos pablogėja. Dr William Sears teigimu, kosulys ir šalčio vaistai nėra saugūs vaikams iki 4 metų amžiaus, todėl jūs turite išbandyti kai kuriuos vaistus nuo vaistų, skirtų namuose, kad padėtumėte jūsų kūdikiui patogiau.

Vykdykite vakuuminį garintuvą arba drėkintuvą. Pasak dr. Kareno Sokal-Gutierrezo, vėsioje miglos garintuvas sukuria daugiau drėgmės toje patalpoje, kurioje kūdikis miega ir gali sušvelninti savo spūstis. Drėgmė jį nuramins ir padės lengviau kvėpuoti. Pasitarkite su savo pediatru, jei naudokite eukalipto pagrindu veikiantį skystį, pvz., “Vicks”, garintuve, kad sumažintumėte spūstis.

Naudokite druskos nosies purškiklį su lemputės švirkštu, kuris čiulpia gleives iš kūdikio nosies. Salinas taip pat žinomas kaip druska. Pasak Mayo klinikų, druskos purkštukas gali išstumti sinusus ir sudrėkinti gleives, kad lengviau kvėpuoti kūdikį.

Įjunkite karštą vandenį savo duše ir uždarykite vonios duris. Kambarys užpildys garą. Sėdėti ten su savo kūdikiu iki 20 minučių, garas padės išvalyti jo sinusus. “MayoClinic.com” pažymi, kad tai ypač naudinga kupiškajam kosuliui.