Natūralūs būdai, kaip nusiraminti vaiko kosulį

Vaikams vaikams būdingi kosulys, kuriuos gali sukelti peršalimas, kosulys ar kiti virusai. Maisto ir vaistų administracija įspėja, kad dėl vaisto perdozavimo ir šalutinių reiškinių, tokių kaip širdies sutrikimai, rizika, kad vaikai nebus gydomi dėl vaistų nuo kosulio. Pasak “Washington Post” 2007 m. Rugpjūčio mėn., “OTC kosulys” niekada nebuvo įrodyta, kad vaistai yra veiksmingi. Yra keletas būdų, kaip natūraliai ir saugiai sušvelninti vaiko kosulį, įskaitant medų, drėgmės, gleivių šalinimą ir padidėjusią hidrataciją.

Pabandykite Honey

Medus šimtmečius naudojamas kaip natūralus kosulio slopiklis, o šaukštas lengvai duodamas mažiems vaikams. Vaikai dažnai mėgsta skonį, ir jie dengia skausmą ir sudirgusią gerklę. Pagal 2007 m. Tyrimą, paskelbtą Pediatrijos ir paauglių medicinos archyve, vaikai, kuriems prieš miegą gėrėme medaus, miegojo geriau ir pranešė apie geresnius simptomus nei vaikai, kurie vartojo vaistų nuo kosulio. ABCNews.com pažymi, kad tamsesnės medaus versijos yra labiausiai naudingos dėl jų didesnės antioksidantų koncentracijos. Vienintelis medaus šalutinis poveikis buvo kartais hiperaktyvumo atvejis. Cukrus gali suteikti jūsų mažyliui daugiau energijos. Tačiau “Medus” neturėtų būti skiriamas vaikams iki 1 metų, nes tai gali sukelti infantilią botulizmą, teigia “HealthyChildren.org”. Botulizmas yra pavojinga liga, galinti sukelti silpnumą, paralyžius ir nenormalus nervų funkcija.

Pridėti drėgmę

Sausas oras gali įtvirtinti kosulį ir sukelti nepatogumų prie sudirginto gerklės. Drėkintuvas daro orą labiau drėgną, o susidaręs drėgnumas gali padėti atsikratyti gleivių viršutinėje kvėpavimo sistemoje. Kūdikių sveikatos drėkinimas yra saugus ir efektyvus kosulio kosulys, o drėgmė iš karšto dušo ar vonios gali būti naudinga. Paliekant drėkintuvą vaiko kambaryje per naktį, šalto rūko drėkintuvai yra saugesni, nei karšti, dėl nudegimo pavojaus.

Gleivių pašalinimas

Dažniausiai kosulys atsiranda dėl nosies gleivinės, kuris atsiranda, kai gleivės iš nosies pernašos patenka į gerklės nugarą. Kapsulę po nosies gali sukelti kosulys, tačiau tai gali sukelti nepatogumų vaikui ir sukelti skauda, ​​sudirgusią gerklę. Norint pašalinti užsikimšusį gleivių gleivinę, gali būti naudojama švirkšto svogūnėlė, norint išsiurbti kai kurias gleives. Pirmiausia, švelniai ištraukite porą lašelių druskos ar sojų druskos į šnerves. Po kelių minučių padėkite lemputės švirkštą į šnerves, pirmiausia ištraukite orą, kad sukurtumėte siurbimą. Kruopščiai nuvalykite lemputę, kai iš kiekvienos šnervės pašalinama gleivė.

Hidratacijos svarba

Kitas veiksmingas būdas, kaip gydyti ir skatinti atsikabinimo nuo kosulį mažiems vaikams, yra išlaikyti aukštą hidratacijos lygį. Skaidrus skystis natūraliai suskaido gleives, todėl jis yra plonesnis ir mažiau tikėtina, kad sukelia perpildymą. 2004 m. Penn State vaikų ligoninės tyrime, sudarytame iš trijų vaikų grupių, buvo dvi grupes, kuriose buvo kosulys, o trečiajai grupei – skonio vandeniu kaip placebu. Vaikai, kurie gėrė vandenį, sumažino kosulį ir bendrą sveikatos būklės pagerėjimą. Iš tikrųjų, vaikus, vartojusius vandenį, buvo geriausių rezultatų, o tai reiškia, kad hidratacija yra raktas į kosulio kosulį.