Skausmingas celiulitas

Celiulitas niekada nėra pageidaujamas kūno bruožas, tačiau kai kuriems ligoniams tai gali būti skausminga. Tai dažniausiai pasireiškia žmonėms, turintiems antsvorį. Moterys dažniausiai celiulitą mato ant sėdmenų, šlaunų ir šlaunų. Vyrai dažniau jį turi ant pilvo ar kaklo. Celiulitas yra dažna problema, bet ne visi patirs skausmingą celiulitą. Siekiant išspręsti šią problemą gali tekti pakeisti gyvenimo būdą.

Simptomai

Kai kuriems žmonėms, skausmingas celiulitas reiškia jausmingumą, kai liečiama celiulito teritorija. Kiti praneša, kad skausmingos skausmo srityse yra celiulito. Skausmas gali atsirasti daugiau žmonių, kai jie sėdi arba nustato tam tikras pareigas, arba kai jie keliauja tam tikrais būdais. Skausmingas celiulitas pasireiškia tada, kai riebalų ląstelės, kurias sukelia celiulitas, kartu susideda iš kamieno, spaudžiant žmogaus odą. Paprastai celiulitas kilęs iš pluoštinių jungčių virvių, kurie, kaip teigia “Mayo” klinika, prijungia odą prie pagrindinės raumenys. Šie virveliai jungia odą su gilesnėmis struktūromis, tarp kurių yra žmogaus riebalai. Kadangi riebalų ląstelės kaupiasi, jie stumia ant odos, netgi kai laidai nuleidžiami. Rezultatas yra klasikinis apelsinų žievelės išvaizda celiulito.

Identifikavimas

Galvos skausmas gali atsirasti celiulito 3-ojo laipsnio lygyje, remiantis Nurnberger-Muller skale, kurią sukūrė gydytojai, ieškodami būdų, kaip atskirti skirtingus pacientų celiulito lygius. 3-ajame etape žmogus turi matomą langelį, stovintį ir gulintį, taip pat pagal Bass & Boney Pharmaceuticals Inc. gali būti padidėjęs plotas ir mazgeliai. Kiti etapai yra tokie: 0 miegamasis stovi, Ir žiupsnelis tyrimas rodo odos raukšles, bet nėra matomo celiulito. 1-oji stadija neveikia, kai meluoja ar stovi, o odai būdingas celiulitas. 2-ajame etape celiulitas yra matomas tik stovint, o ne gulint.

Indikacijos

Dauguma moterų tam tikru metu gyvenime susiduria su tam tikru celiulito lygiu. Tačiau skausmingas celiulitas dažnai rodo, kad žmogus turi per daug riebalų savo kūne. Pagal antsvorio visuomenę, esant antsvoriui, gali atsirasti rimtų sveikatos sutrikimų, įskaitant diabetą, padidėjusį kraujospūdį, kai kurias vėžio formas, osteoartritą ir miego apnėją. Per 20 metų iki 2010 m. Nutukimo lygis smarkiai išaugo. Tuo metu apie 64 procentų amerikiečių buvo antsvoris arba nutukę.

Sprendimai

Rinkoje yra daug kremo, gydymo ir “išgydo” celiulitą. Tačiau žmonėms, kurie turi skausmingą celiulitą, patariama kuo greičiau kreiptis į gydytoją, kad parengtų gydymo planą, skirtą sveikatai pagerinti. Naudojant sveiką mitybą ir fizinį krūvį, siekiant sumažinti svorį, yra labiausiai naudingas celiulito gydymas, pataria “Mayo Clinic”, o tai taip pat pagerins asmens sveikatą. Raumenų stiprinimas celiulito srityse taip pat gali pagerinti odos išvaizdą.

Prevencija / Sprendimas

Kad išvengtumėte patekimo į celiulito 3-ąją padėtį, daug kas gali tai padaryti, rekomenduoja Amerikos odos priežiūros ir celiulito ekspertų asociacija. Tai apima reguliarų vartojimą, mažinant angliavandenių ir sočiųjų riebalų suvartojimą, užtikrinant, kad trys ketvirtadaliai valgomų maisto produktų sudarytų iš daržovių, nevalytų grūdų ir vaisių, geriant du stiklines vandens kiekvienai kavai, alkoholiui ar arbatui tiekti, sumažinti vartojimą Alkoholio, kavos ir arbatos, ir gerti mažiausiai aštuoni 8 oz. Stiklines vandens kasdien.