Tako varpelio svorio žiūrovų taškai

Greitas maistas dažnai yra daug riebalų ir pilnas tuščių kalorijų. Viena iš “Weight Watchers” programos privalumų yra ta, kad ji suteikia jums pasirinkimą – vienas iš jų yra tas, kad galite valgyti “Taco Bell” su savo šeima be kaltės jausmo. Planu prieš eidami į “Taco Bell” ir užrašykite žemos taško parinktis, kurios atitiks jūsų dienos taškų paskirstymą. Tai leidžia jums likti programoje be jausmo nepasiturintiems.

Žemas taškas

“Taco Bell” turi keletą žemo taško, sveiko pasirinkimo galimybių savo meniu. Jei keliausite į restoraną ir nenorite jausti nepasiturintiems, pasirinkite vieną Soft Beef Taco, vieną Tostada arba Double Decker Taco Supreme. “Soft Beef Taco” ir “Tostada” abu apskaičiuojami iki penkių “Weight Watcher Points” už kiekvieną prekę. “Double Decker Taco Supreme” yra šiek tiek aukštesnis, kai taškų vertė yra aštuoni.

Freska

Pasitraukite nuo sūrio ir padažo pakrautų variantų ir pasirinkite meniu Fresco elementą, kad galėtumėte naudoti mažiau svorio žiūrovų taškų. Fresco yra “Taco Bell” metodas, skirtas apšviesti savo gaminius. Pasirinkite “Fresco Ranchero” vištienos minkštą Taco, “Fresco Crunchy Taco” arba “Fresco” aštrų vištienos minkštą “Taco” maždaug tris taškus. Tai leidžia jums turėti dvi prekes be kaltės dėl greito maisto valgymo. Paprašykite savo vietos “Taco Bell” pateikti savo daiktų mitybinį sąrašą ir naudokite “Weight Watchers Points” skaičiuoklę, kad nustatytumėte kitų “Fresco” elementų vertę.

Aukstas taskas

Venkite aukščiausios klasės “Taco Bell” daiktų, nes tai neigiamai veikia jūsų svorio praradimą. Tariamai sveikoje “Taco” salotose yra 18 ar daugiau “Weight Watchers” taškų dėl didelio kepto lukšto, kuriame yra salotos. Jei jūsų širdis trokšta salotų, nevalgykite apvalkalo ir sutaupykite apie 10 taškų. Kiti “high-point” meniu elementai, kuriuos turėtumėte vengti, yra “Nachos BellGrande” ir “Meksikos pica”, nes tai visi 13 taškų ar daugiau.

Gėrimai

Akivaizdu, kad mažo “Weight Watchers Point” gėrimo pasirinkimas yra stiklinė vandens ar dietinės soda. Jei šios parinktys nepakenks jums, pasirinkite tris taškus su 16 uncijų klasikine “Limeade Sparkler”. Venkite didelio kaloringumo “Fruitistos užšalimo” ir reguliarių šarmų pasirinkimo galimybių, kadangi jų kiekis yra aukštas ir tuščias kalorijas, kurių mityba nėra vertinga.

Apsvarstymai

“Weight Watchers” nariai, kurie reguliariai valgo “Taco Bell” ar kitus greito maisto restoranus, galės įsigyti “Weight Watchers Fast Food Companion”, esantį susitikimų vietose. Taip pat galite spausdinti “Taco Bell” svetainėje esančius mitybos duomenis ir naudoti “Weight Watchers Points Finder”, pateiktą kartu su “Getting Started” paketu. Apskaičiuokite savo mėgstamų daiktų taškų vertę ir, jei reikia, pakeiskite sveikesnes.